Сімейне шоу «Ліхтаріус. Історії оживають», яке кожної неділі відбувається у Caribbean Club Concert Hall, буде раз на місяць супроводжуватись перекладом жестової мови. Таким чином, виставу зможуть дивитись люди із порушеннями слуху.

Нагадаємо, «Ліхтаріус. Історії оживають» — це перше в Україні регулярне сімейне шоу за прикладом бродвейського мюзиклу, натхненницею якого є Олена Коляденко. У шоу бере участь 34 артисти, в основному — це діти, маленькі зірки з різних талант-шоу нашої країни.

5 причин відвідати шоу «Ліхтаріус»

Організатори шоу спільно з відеосервісом Megogo в рамках соціального проекту «Дивись як чути» запускають серію спеціальних показів вистави з перекладачем жестової мови. «Завдяки пропозиції від Megogo  запрошувати на наші вистави дітей, що не чують, з перекладачем жестової мови, ми прийшли до ідеї зробити такі покази з перекладом для всіх охочих. На жаль, є люди, які не чують або не можуть говорити, але вони мають право, як і всі інші, дивитися спектаклі та розвиватися. Тому я сподіваюся, що подібні події стануть проходити частіше і люди з обмеженим слухом зможуть відпочивати, як і всі», — коментує виконавчий продюсер шоу Анастасія Ваганова.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Перші покази з перекладачем жестової мови відбудуться 3 березня і 7 квітня. Організатори планують продовжувати такі покази раз на місяць, поки триватиме музичне шоу. Вистава допоможе дітям і батькам повноцінно провести час разом, відклавши в сторону всі гаджети, припинить боротьбу реальності з on-line і покаже, що світ фантазій і творчості цікавіше віртуального простору!

Початок шоу — о 12:00.
Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) — вільний.

Рубрики: Party Отдых

Оставьте ваш комментарий