Костянтин Войтенко, Галина Безрук, Назар Задніпровський, Віталіна Біблів — їхні герої у ситкомі  Нового каналу «Будиночок на щастя» піднімали село на вуха, вибираючись із ситуацій, які самі ж і створювали. А які актори у реальном житті? Чи є щось спільне з персонажами серіалу? 

Нагадаємо сюжет: мрійник-бізнесмен Макс (Костянтин Войтенко) разом з дружиною, столичною фіфою Машею (Галина Безрук), переїхали до села Сеньківка. Макс купив страусячу ферму й займається її розвитком. Йому в роботі допомагає сусід Василь (Назар Задніпровський) і його дружина Люба (Віталій Біблів).

Макс – Костянтин Войтенко

Якщо в житті Костя може зіграти все що завгодно, то персонажу Максу це дається важко. Юний бізнесмен не вміє хитрувати, і від провалу його рятує тільки щасливий випадок. У ситкомі Макс і Маша тільки готуються стати батьками. А в житті Костя та його дружина Валентина виховують прекрасну дівчинку Емілію. Цікаво, що після зйомок «Будиночка на щастя» актору настільки сподобалася природа та спокій у селі, що вони навіть обговорювали з дружиною покупку будиночка за містом.

Маша – Галина Безрук

Столична штучка Маша не любить Сеньківку. Серед її пріоритетів – салони краси, одяг і модні тусовки. Чого не скажеш про Галину Безрук. Галина не сидить склавши руки: з восьми років почала свою акторську кар’єру, прекрасно співає та грає на скрипці. У дитинстві вона проводила багато часу в бабусі в селі. Тому її не злякати коровами, чого не скажеш про її персонажа Машу. Галина, як і її «серіальний чоловік», виховує доньку Василину.

Галина Безрук: из декрета – на съемки

Василь – Назар Задніпровський

Глянувши на простака Василя, дивуєшся його життєвій мудрості та хитрості. Він шалено любить свою дружину Любу, але й трохи боїться її. Та коли мова йде про гроші, то ніколи не упустить свого. Цей збірний образ сільського пройдисвіта-добряка грає корінний киянин, заслужений і народний артист України Назар Задніпровський, продовжувач відомої акторської української династії. Актор вперше побував у селі, коли поїхав у гості до родичів дружини. Він зізнається, що не дуже в захваті від сільськогосподарських робіт. Якось Нараз пробував копати картоплю, але після того, як прихопило спину, вирішив надалі допомагати фінансово. У ситкомі Нового каналу в Люби та Василя є дорослий син. А в житті відомий актор разом з дружиною виховують сина Мішу й дочку Юлію.

Назар Заднепровский едва не опоздал на собственную свадьбу

Люба – Віталіна Біблів

Добра, розумна красуня Люба по-материнськи взяла шефство над столичною Машею. Вона любить гарно одягатися, коли йде до сільського магазину, уміло порається по господарству, тримає чоловіка на короткому повідку і сприймає все серйозно. Цього персонажа грає прекрасна актриса Віталіна Біблів. Вона обожнює свого персонажа Любу та з любов’ю доповнює її образ, запозичивши фішечки в поведінці своїх знайомих і навіть родичів. Віталіна – неймовірна комедійна акторка, і настільки передала життя в селі, що здається, їй хотілося б там жити. Але в реальному житті Біблів обожнює мегаполіси з їхнім шаленим ритмом. Віталіну й Любу об’єднує оптимізм, з якими вони йдуть по життю. Актриса розповіла ЗМІ, що цю рису характеру в ній виховали її улюблені бабусі.

Виталина Библив – о дне рождения в Харькове, премьерах и мужской роли

Зйомки другого сезону ситкому Нового каналу «Будиночок на щастя» розпочнуться вже весною цього року.

Оставьте ваш комментарий