Украинская группа Kazka – третий в списке финалист Нацотбора-2019 по количеству голосов после Maruv и Freedom-Jazz – только что опубликовала на своих официальных страницах заявление о том, что также отказывается представлять Украину на Евровидении-2019, которое пройдет в Израиле в мае 2019 года.

Ситуация с Maruv резко повысила ставки у букмекеров

Александра Зарицкая, Никита Будаш, Дима Мазуряк

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат.

Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення.

У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом».

KAZKA: разрешить себе чувствовать, несмотря на внешность, статус, навязанные другими правила

Напомним, вчера свое решение не отправляться в Тель-Авив, чтобы выступить от Украины, опубликовала группа Freedom-Jazz – второй финалист Нацотбора, набравший максимальное после победительницы Maruv количество баллов и главный (после нее)претендент на поездку в Израиль.

«Дорогі друзі! Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога — це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019. Наразі, наш «Cupidon» 💘 летить далі. 🥰
Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час».

Оставьте ваш комментарий