Українська співачка Alyosha презентувала новий трек та кліп на нього – «Горда».  Дуже глибокий та мінімалістичний.

Alyosha на свой сольный концерт пригласила младшего сына

— Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше… Але часто це зовсім не так… Адже міг! — коментує Alyosha. — Нічого випадкового у світі не буває. Все залежить від  усього. Наші зроблені вчинки — наша майбутня доля. Ми губимось у своїх  бажаннях, сумніваємось у почуттях, та згодом приймаємо одне одного такими, які були, є і будемо. Бо розуміємо, що жити одне без одного не можемо.

Втримайте своє кохання вчасно!

Режисером відео став Олег Борщевський, а головними героями пронизливих ліричних історій – дві пари рук: чоловічих та жіночих. За словами режисера, на таку глибоку та мінімалістичну за формою ідею його надихнув рядок із пісні — “… бо в його руках ти знову жива”.

Прем’єра від Alyosha: dance-ремікс на пісню DAMA (Аудіо)

— Это истории про страсть, примирение, секс, нежность и прочие перепады эмоций во время сложных, но искренних чувств. Главный месседж клипа — в том, что в любых отношениях очень важно ценить то малое, что у вас есть. Иногда в простом прикосновении и объятии есть больше, чем в бесконечном количестве слов, и именно эти ощущения могут ввергнуть тебя за один миг в состояние счастья и покоя, — каже Борщевський.

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий