Продовження пригод під Полтавою обіцяє бути смішним, несподіваним і… феноменальним. Герої серіалу залишаються незмінними: Яринка, Юрчик, Кум, продавчиня Віра, дільничний Сашко і дід Петро. Головні полтавці країни повертаються на екрани, щоб як слід підняти настрій телеглядачам відмінним гумором, сміховинними жартами і непередбачуваними сюжетними поворотами.

11 березня о 21:00 на ТЕТ відбудеться прем’єра сьомого сезону ситкому «Одного разу під Полтавою».

Телеканал ТЕТ підготував серію постерів зі спойлерами для підігріву зацікавленості серед аудиторії. На кожному з постерів розміщено напис, який вказує на головні події сезону. Тепер у фанатів є грунт для фантазій і роздумів про нові серії.

Прем’єра детективного серіалу «Хамелеон» на телеканалі ТЕТ

Перший постер зі словами: «Юрчик зрадить Яринці»

Хочеться вірити, що це жарт, адже Яринка і Юрчик зразкова українська пара. Яринка завжди була еталоном жіночої мудрості та краси, а Юрчик заради коханої готовий навіть на злочин піти, але щоб зрадити…

Схоже, автори вирішили полоскотати нерви глядачів у новому сезоні. Залишається чекати прем’єрних серій, щоб зрозуміти тригер це чи реальний сюжет однієї з серій.

Постер Яринки з написом: «Яринка позбавить чоловіка його гідності»

Можливо, Юрчика позбавили честі саме через зраду, а можливо навпаки. Але, сподіваємося, що в результаті ніхто не постраждає і до Юрчика повернеться його гідність.

Чим здивує в 2019 році телеканал ТЕТ?

Постер з Кумом говорить: «Кум продаватиме розсаду з труни»

Кум, як завжди, здатний вразити уяву навіть найвитонченіших аферистів. Боїмося уявити, як в голову прийшла думка торгувати розсадою з труни, але ще більше лякає наявності труни в нових епізодах ситкому. Невже станеться страшне і труна знадобиться героям для прямого призначення?

“4 свадьбы” переезжают на ТЕТ и меняют формат

На четвертому постері зображено Віру з написом: «Вєруня переїде жити до Юрчика»

Юрчик дійсно зрадить дружині з її подругою Вірою? Інакше, з якої причини продавчиня переїжджає до кума, і де в цей момент Яринка? Виходячи із спойлерів, клубок із інтриг сценаристи заплутали добряче.

Постер із дільничним Сашком супроводжується написом: «Дільничний Сашко піде на злочин»

Спокійний і врівноважений дільничний вирішив порушити закон. Напис схожий  на заголовок із недільної газети або слоган голлівудського бойовика, але ні. Ці події мають місце в прем’єрних серіях. Чи то Саша втомився нести службу, то чи інші герої довели його своїми постерами до стану підвищеної нервозності — ми не знаємо, але вже прагнемо побачити подробиці і дізнатися, хто ж застав дільничного на місці злочину.

Постер діда Петра з написом: «Дід Петро згадає молодість після похорону»

Звучить трохи моторошно. Навіть ділитися роздумами про інформаційне посилання постера боїмося, але сподіваємося на веселий і позитивний розвиток цієї фрази.

 

Оставьте ваш комментарий