Завершено зйомки комедійного серіала «Подорожники», над яким працювали Новий канал спільно з компанією Star Media. Глядачі побачать його вже восени.

Радісно-сумні – такі емоції переповнюють акторів серіалу «Подорожники». Півроку вони грали велику родину, і за цей час справді нею стали.

– Це люди, яких хочеться обійняти, поцілувати і працювати тільки з ними, – сміється виконавиця однієї з головних ролей Клавдія Дрозд-Буніна. – Дякую Богу, що у мене були такі партнери, я багато чого в них навчилася. Вони з повагою ставилися до мого юного віку, не робили зауважень, не керували. А, навпаки, дуже тонко, обережно та завжди влучно давали поради.

Свої останні (або, як кажуть кіношники, «крайні») сцени актори відіграли, але залишити знімальний майданчик ніяк не могли.

– Я ходжу з кутка в куток і не можу сісти в машину та поїхати додому, – жартує ще одна актриса серіалу «Подорожники» Ірина Дорошенко. – Ми всі дуже здружилися на зйомках цього серіалу. Нам було приємно спілкуватися одне з одним. Тут зібралися непересічні та цікаві люди – від членів знімальної групи до акторів.

Акторський склад у серіалі «Подорожники» справді зірковий – разом із Клавдією Дрозд-Буніною та Іриною Дорошенко зіграли Олеся Жураківська, Ірма Вітовська, Наталя Сумська, В’ячеслав Довженко, Віктор Андрієнко, Любомир Валівоць та багато інших.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

– Я намагаюся свідомо змусити себе не сумувати, – зізнається Олеся Жураківська, яка зіграла маму героїні Клавдії Дрозд-Буніної. – Але це складно. Моя прекрасна Ірочка (персонаж Олесі у «Подорожниках») починає своє життя окремо від мене. Все ж таки півроку, що ми провели на знімальному майданчику, – це доволі тривалий термін. Я дуже вдячна долі, що в нас склалася така неймовірна компанія.

В основі сюжету «Подорожників» лежить історія двох суперниць – Ірини та Сусанни. Перша – власниця придорожнього мотелю із затишним рестораном в українському стилі, що так і називається – «Подорожник». А друга, Сусанна, – колишня однокласниця та перше кохання чоловіка Ірини. Її у серіалі зіграла актриса Ірма Вітовська. Сусанна багато років прожила в Італії, але на початку історії повертається в Україну і… купує приміщення, у якому Ірина планувала відкрити ще один мотель. Старі ревнощі, нові бізнес-суперечки. А уявляєте, що буде, коли Ірина та Сусанна дізнаються, що їх діти – Аня та Алекс закохані?

У реальному житті виконавиці головних ролей Олеся Жураківська та Ірма Вітовська добрі подруги. І їм за щастя було працювати на одному знімальному майданчику.

– Ми знали, що рано чи пізно зйомки закінчаться, – каже Ірма Вітовська. – Та все одно якось несподівано. Ми прив’язалися одна до одної. І, зізнаюся чесно, мені не вистачатиме ранкових підйомів, нервів, емоцій та суперечок.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий