У Caribbean Club Concert-Hall на свято весни та жіноцтва відбудуться виступи чарівних вокалісток! 7 березня — Freedom-Jazz girls band; 8-го — Aniko Dolidze Big Band; 12-го — Наталії Пічкур з програмою «Paris. Chanson. Accordeon».

Легенда джазу Девід Фрізен зіграє концерт у Києві. Вигравай квитки!

7 березня: Freedom jazz girls band

Фіналістки Нацвідбору на Євробачення-2019 — Freedom-jazz girls band, яких називають «музичне кабаре №1 в Україні», представлять яскраве театралізоване шоу зі світових хітів та авторських пісень під назвою «ДУ-ДУ-ДУ». Це формат вечірньої програми Dinner Show — шоу та вечеря.

Серія джазово-мелодійних шоу «ДУ-ДУ-ДУ» триватиме до 25 квітня. Наступні концерти відбудуться — 21 та 28 березня; 4, 11, 18 та 25 квітня.

Freedom Jazz перепели «Тает лёд» (ВИДЕО)

8 березня: Aniko Dolidze Big Band

У цей день на гостей чекає екскурсія у світ справжнього мистецтва та кращий музичний подарунок чарівним жінкам — концерт Aniko Dolidze Big Band з програмою “Леді Епохи Біг Бендів”. Чарівна Аніко Долізде та колектив віртуозних музикантів занурять вас у вишукану епоху свінгу — яскраву, віртуозну та мелодійну.

На концерті пролунають пісні найпотужніших вокалісток минулого століття: Джулії Френсіс Лангфорд, Пет Фрайдей, Аніти О’Дей,  The Andrews Sisters, Джун Крісті, Хелен О’Коннелл, The Clark Sisters та інших.

12 березня: «Paris. Chanson. Accordeon»

12 березня Caribbean Club Concert Hall запрошує поринути у французьку музичну казку під назвою «Paris. Chanson. Accordeon» від фіналістки телепроекту «Голос країни» Наталії Пічкур.

Пролунають пісні Edit Piaph, Mireille Mathieu, Yves Montand, ZAZ, Dassin. Концерт поєднає у собі потужний вокал, шарм французького шансону та акордеону. «Paris. Chanson. Accordeon» — це музика кохання, романтики та вашого ідеального вечора вівторка.

Оставьте ваш комментарий