У новий, 2019-й рік «Антитіла» увійшли з гучною новиною, що її давно чекали тисячі прихильників. Гурт проанонсував перший стадіонний тур містами України, присвячений виходу нового альбому Hello. Студійна робота над платівкою майже завершена.

«Антитіла» на лаві звинувачених, і це не кліп

І поки тривають фінальні процеси зведення та мастерингу пісень, затвердження обкладинки та ілюстрацій альбому, «Антитіла» вирішили поділитися цікавими деталями щодо сцени майбутнього стадіонного туру! Завдяки технічному партнеру туру, компанії PR Music, «Антитіла» перші в Україні використають найсучасніше звукове та світлове обладнання, яке давно займає лідируючі позиції в світі у своєму сегменті.

«Антитіла» та 10 000 глядачів заспівали TDME на M1 Music Awards (ВІДЕО)

Потужна італійська акустика DBTechnologies VIO, якою буде оснащена сцена всіх концертів стадіонного туру, стала справжнім проривом на NAMM Show 2018 в Америці, зібравши перші місця і численні нагороди. NAMM Show 2018 це одне з найпрестижніших світових експо-шоу в сфері музичної акустики та обладнання для сфери шоу-бізнесу.

Завоювавши американські нагороди, серія лінійних акустичних масивів VIO також виборола перші місця в чотирьох номінаціях десятої щорічної премії ProSoundWeb-reader’schoice від FOH Online.

«Не встигли DBTechnologies довезти ще свої тепленькі нагороди з NAMM до рідної Італії, як ще одна прекрасна новина: модна українська група «Антитіла» вирушає у стадіонний тур, обравши акустику лінійки VIO, для озвучування свого шоу! Звуковим забезпеченням тура займеться компанія PR Music, новітнє обладнання офіційно придбане у офіційного дистриб’ютора – компанії «Лайтек», — поділився  деталями засновник компанії PR Music — Ковалевський Віталій.

«Антитіла» зняли будинок Флінстоунів та дельтаплан у новому кліпі (ФОТО)

Окрім нового альбому Hello, розширеної музичної програми та якісного звуку, на концертах Антитіла відбудеться українська прем’єра новітніх світлових приладів Sharpy Plus від лідера індустрії, італійської компанії ClayPaky. Саме це світло, вперше в Україні, працюватиме на сцені, яку, до речі також не можна оминути увагою.

Спеціально для туру спроектована унікальна конструкція у формі напівкола, шириною більше ніж сорок метрів і заввишки з 5-ти поверховий будинок. Вона міститиме в собі понад 200 квадратів екранів і сотні світлових приладів, а для її перевезення буде залучено шість великогабаритних вантажівок.

Від початку року компанія PR Music займається втіленням у життя конструкції сцени, над проектом якої працювали не лише дизайнери та інженери компанії, а й її директор Віталій Ковалєвський особисто, музиканти та відео-дизайнер гурту «Антитіла» Олег Кіндратів. Певні нюанси Антитіла й досі тримають в секреті від прихильників, і здивують ними вже безпосередньо на стадіонних концертах.

Нагадаємо, тур відбудеться у п’яти містах України: Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ.

Слід зазначити, що попередній тур «Сонце» увійшов у Національний реєстр рекордів України, встановивши рекорд у категорії «Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».

Оставьте ваш комментарий