Співачка Ірина Федишин допоможе ведучій «Ревізор: Магазин» Ірині Хоменко з ревізією і розповість, що готує для своєї сім’ї.

Команда реаліті «Ревізор: Магазини» вирушила з перевірками в невелике містечко Павлоград. Саме тут, у місцевому супермаркеті «Делві», вперше зміниться звичний хід ревізії. І вперше за всю історію проекту Нового каналу компанію ведучій складе зірковий гість!

Ірина Федишин зізналась у коханні продюсеру Роману (ФОТО, ВІДЕО)

«Ділити» фірмову жовту рукавичку з ведучою буде народна улюблениця, зірка української естради – Ірина Федишин. Візит команди проекту до Павлограда збігся з Днем міста і концертом співачки на честь свята. Цікаво, що виконавиця народного хіта «Малесенькі долоньки» виявилася легкою на підйом і охоче погодилася на участь у програмі.

Ирина Федишин живет по графику мужа

– Ця перевірка була абсолютно спонтанною, – ділиться враженнями Ірина Хоменко. – З Іриною Федишин дуже швидко знайшли спільну мову. Виявилося, ми зупинилися в одному готелі. Я підійшла до неї і запитала, як вона ставиться до того, щоб піти зі мною на ревізію.

Іра запитала: «Ти серйозно ?!» Я відповіла їй: «Ну звісно ж, серйозно!». І ми помчали перевіряти павлоградський гастроном.

Спонтанна перевірка розкриє українську зірку зовсім під іншим, незвичним для шанувальників ракурсом. У ході ревізії Ірина Федишин розповість, чи вважає себе хорошою господинею, і зізнається, що готує вранці для коханого чоловіка і двох синів. Не обійдеться без лайфхаків: співачка поділиться рецептом ідеальної вівсянки, від якої в захваті її сім’я. А на завершення вирішить разом із ведучою, чи гідний гастроном зеленої таблички проекту.

Ирина Хоменко успевает все и даже больше

Новий випуск соціального реаліті «Ревізор: Магазини» – сьогодні о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий