Розслабитись після важких понеділків якнайкраще допоможе старий добрий джаз у  Caribbean Club Concert-Hall. Клуб вже традиційно запрошує на концерт серії Live Jazz Monday. 

На усі три виступи в нас відбуватимуться розіграши квитків – слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у Фейсбуці!

18 березня — Ivonika

ЇЇ називають «свіжа кров української джазової сцени». Молода співачка наповнює музику колоритним та особливим звучанням. На концерті пролунають авторські композиції співачки та пісні легендарних виконавців, таких як Сем Кук, Отіс Реддінг, Етта Джеймс та Емі Вайнгауз. 

1 квітня  — Dennis Adu Quintet

Dennis Adu Quintet — один з найяскравіших джаз-бендів України. Це зірковий склад музикантів з великим досвідом та визнанням, які грають з відомими артистами та найпопулярнішими гуртами. Бенд-лідер та художній керівник колективу Денніс Аду — один з кращих джазових трубачів України. Колектив представить авторські джазові композиції та унікальну програму композицій видатного джазмена і дворазового володаря “Греммі” — Роя Харгроува.

8 квітня — арт-бенд Imaginarium

Музикальний колектив та Надія Ніколаєва у Caribbean Club Concert-Hall представлять спеціальну романтичну програму у жанрі джаз-манушу та gypsy-jazz. Вони зіграють композиції Джанго Рейнхардта, Мішеля Леграна та багатьох інших. В їх виконанні оживе музика з улюблених фільмів, старий джаз та ніжна босанова.

Надія Ніколаєва — музикант, діджей, радіоведуча авторських програм «Все-джаз» і «Час сови» на Old fashioned radio, а в складі колективу Imaginarium учасники різних фестивалів, серед яких «Кураж Базар», «Ретро Круїз» та «Джаз Коктебель» .

Дивимось відео із виступами музикантів:

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий