Кілька місяців українські глядачі з нетерпінням чекали відповіді на питання, хто ж стане новим обличчям соціального реаліті «Ревізор». Кастинг тривав два місяці і складався з кількох етапів. Цікаво, що спробувати себе в якості Ревізора намагалося чимало топ-обличь українського телебачення і шоу-бізнесу. Вибір був непростий, але він зроблений:

Ім’я нової володарки білої рукавички – Юлія Панкова. Вона — журналістка і екс-ведуча проекту розслідувань «Інсайдер».

Ірина Федишин стала Ревізором

Ця тендітна блондинка вже більше 10-ти років є затятим борцем за справедливість у своїх викривальних сюжетах. Смілива, наполеглива, емоційна і справедлива – саме так можна охарактеризувати дівчину, яка в осінньому сезоні буде показувати народу всі підводні камені готельно-ресторанної сфери в країні.

Анна Жижа уходит из «Ревизора»

– Досвід роботи Юлії журналістом-розслідувачем гарантує, що вона буде добиватися справедливості і відстоювати права споживачів, – розповідає Анна Жижа, яка проводила кастинги для Нового каналу, будучи на той момент шеф-редактором проекту. – Впевнена, вона зможе знайти спільну мову з усіма представниками сфери послуг, і не важливо, роблять вони свою роботу дуже добре чи ж дуже погано. Чому саме дівчина, а не чоловік?

Николай Тищенко уходит из “Ревизора”?!

Тому що коли на таку мініатюрну, гарну, молоденьку ведучу замахуються охоронці чи закривають дорогу на кухню своїми спинами, українці будуть жаліти її і співпереживати. По-моєму, це відмінне влучання.

Нова ведуча додасть у проект Нового каналу і кулінарну родзинку, адже її пристрасть – організація гастротурів. У вільний від роботи час Юлія Панкова знайомить туристів з особливостями національних кулінарних традицій.

– Їжа – моя пристрасть, джерело культури, звичаїв і традицій, – зізнається нова ведуча «Ревізора». – Хоч де б я була, завжди намагаюся познайомитися з кухарем, зайти на кухню, дізнатися секрети приготування. Уже багато бачила і багато куштувала. Дуже хочу бути корисною тим людям, які ще до кінця не опанували всі навички професійної кухні.

«Ревізор» для мене, як і гастрономія, – про людей.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий