… І анонсував дату релізу.

Український гурт «Антитіла» офіційно оприлюднив обкладинку свого нового альбому «Hello», у підтримку якого у травні почнеться стадіонний тур містами України. Це шостий альбом у дискографії гурту.

Гурт «Антитіла» поділився секретами майбутнього туру “Hello”

Офіційний реліз платівки відбудеться у День космонавтики, 12 квітня.

Альбом міститиме 10 треків, частина з яких вже встигла стати хітами і отримати престижні відзнаки в шоу-індустрії країни. Це пісні «TDME», «Лови момент», «Lego» та «Вірила».

Обкладинка альбому виконана у вигляді оцифрованого обличчя солісту гурту Тараса Тополі. Це впізнаване зображення, яке раніше вже з‘являлося у заставці АнтиВлогів команди, які вони запустили, щоб розповідати всім зацікавленим про те, як відбувається підготовка до туру. Оцифроване обличчя Тополі буде одним з ключових елементів live-шоу «Hello».

«Антитіла» на лаві звинувачених, і це не кліп

«Світ ніколи не буде таким, яким він був раніше. Ми оцифровуємо реальність, ми об’єднуємося у нові форми, заради нового завтра. Ми слухаємо інтуїцію, обчислюємо майбутнє, стискаємо відстані й час. Ця обкладинка — символ нової ери симбіозу людини та цифри, ери у якій всі ми живемо і творимо! Вона визначає все, і музику «Антитіл» також!

Чистий розум чи пусті голови, happy end, чи фатальний фінал — все залежить лише від нас і 001100000101100001001101».

…- прокоментував Тарас Тополя.

«Антитіла» почти два года готовились к стадионному туру

Нагадаємо, стадіонний тур«Hello» відбудеться у п’яти містах України: Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ. Окрім нового альбому Hello, на прихильників чекає розширена музична програма та live-шоу з надсучасним звуком та світлом, яке спеціально для концертів гурт везе з Італії.

Оставьте ваш комментарий