Група [О] презентує повноформатний дебютний альбом «Суперінтроверт». Ми знаємо [О] по дебютному ЕР «Самий Сок» (2017) та хіту «Мушечки», а також міні-альбому «Роби Любов» (2018). [О]  майстерно змішують клубну електроніку, складні гармонії і повітряний поп — блюдо для музичних гурманів!

Премьеры дня: группа [О] — антиутопия, «Біла вежа» — фантастика

«Суперiнтроверт» – важлива точка відліку. Цільне, концептуальне висловлювання. Альбом, з яким ми, нарешті, дізнаємося, хто така Оля Чернишова? Дізнаємося, про що вона думає і що хоче всім нам сказати. Альбом розкривається цілими ярусами нових смислів. Любов, стосунки, гармонія, духовний пошук, самотність, прийняття себе, покликання, сенс життя.

«Це великий шлях і головна нагорода на цьому шляху – це зростаюча здатність висловитися якомога ширше. Творчість – прекрасний спосіб жити і бути собою. Я відчуваю величезну подяку до людей, які написали книги, музику, картини; зняли фільми і в цілому поділилися з нами своїм унікальним досвідом. Їх твори, їх ідеї багато разів міняли моє життя на краще.

Ці пісні – історії з мого життя останніх півтора років».

… – каже Оля.

На додаток до альбому [О] випустили документальний міні-фільм, знятий всередині простору Masterskaya. Дивимось:

Слухаємо новий альбом:


Apple Music: https://apple.co/2TTdFNz
iTunes: https://apple.co/2T43uRt
Google Play: http://bit.ly/2Ti4CRH
Spotify: https://spoti.fi/2FrfWY9
Deezer: http://bit.ly/2HKSTsX
Soundcloud: http://bit.ly/2FhmrLV

Разом з релізом альбому [О] анонсували перший сольний концерт. Він відбудеться 17 травня в клубі ATLAS. Обіцяють програму з нових пісень і вже добре знайомі роботи – «Хто Я», «Машина», «Пікачу» та ін. А також віжуал-арт від Zhi Zhi Zhignaviche.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий