Новий серіал вийде під назвою «Спіймати Кайдаша» та розповість сучасну версію класичного твору Івана Нечуй-Левицького. Матиме 12 серій.

ТОВ «ПроКіно» розпочало зйомки 12-серійного проекту «Кайдашева сім’я XXI», який у 2018 році виграв пітчинг Міністерства культури України та отримав державну фінансову підтримку. Прем’єру проекту заплановано на 2020 рік в ефірі телеканалу СТБ.

Сценаристом проекту стала Наталка Ворожбит. Одні з головних ролей виконали зірка «Кіборгів» Віктор Жданов та зірка «Кріпосної» Тарас Цимбалюк.

Секс-символ «Крепостной» — о роли, девушках и любви

Тарас Цымбалюк и Виктор Жданов (Карпо и Кайдаш

«Я в дитинстві любила цю історію, вона мені була близька. Але ніколи не думала, що доведеться про неї писати. Це сучасна версія за мотивами повісті Івана Нечуй-Левицького. Всім знайома сім’я Кайдашів, але події відбуваються з 2005 по 2014 рік. Основні сюжетні лінії збережені, але додано багато нових.

Коли я почала писати, зрозуміла наскільки історія перекликається із сучасністю, вона змушує замислитись про граблі, на які ми весь час наступаємо – що зараз, що майже 150 років тому. Потрібно це переосмислити по-новому».

… — коментує історію Наталка Ворожбит.

Наталка Ворожбит

Вперше Наталка виступає не лише сценаристом, а й шоуранером проекту.

«Коли сценарист дописує свої тексти, він прощається з ними назавжди, тому що не має впливу на знімальний процес. Я писала настільки з любов’ю і чесно, що мені шкода було віддавати цю історію. Тому коли керівник редакторської групи StarLightMedia Діма Кіцай запропонував мені стати шоуранером, було відчуття, що хтось прочитав мої думки. Я розумію, що в наших реаліях дуже важко і надзвичайно відповідально бути шоураннером. Але я отримую неймовірне задоволення. Бути присутньою на майданчику і впливати на зйомки – це дуже крутий досвід», — розповідає Наталка.

В головних ролях: Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Якушева, Дарина Федина, Юрій Безкоровайний, Роман Ясіновський, Юлія Врублевська, Ігор Назаров, Олена Галл-Савальська, Ніна Набока, Христина Федорак та інші.

Антонина Якушева (Мотря)
Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий