Весна – саме час привести себе до ладу та зайнятись спортом. Ведуча програми  «Вікна-новини» на СТБ Тетяна Висоцька вже склала план, яким поділилась із фолловерами у соцмережі.

Телеведуча Тетяна Висоцька поділилась рецептом сирных розеток

«В минулі роки, саме в ці ж числа теж наступав час «з». «З» – бо мова про ЗОЖніків, як я жартома називаю, наприклад, своїх батьків. В принципі, я і так не є грубим порушником головних правил. Та в силу вродженої критичності, первинних медичних знань і набутого досвіду мене складно навернути в секту здорового способу життя чи в веганство, чи у клуб бігунів. Але є одне але – і це березень», – розповідає Тетяна Висоцька.

Телеведущая Татьяна Высоцкая поделилась списком любимых книг

Ведуча  також зазначила, що почала приймати вітаміни, їсти вдвічі більше фруктів та овочів. Одна з найулюбленіших страв Тетяни — крем-суп з брокколі та овочевий сік.

Крім здорового харчування, Висоцька не забуває і про спорт.

«Вперше була у велнес-центрі, і ще туди піду. Фітнес-навантаження підходить, апаратний масаж – це таки діло для хворої спини і третій пункт програми – турманієвий хамам. Комплексний підхід дає результат! Тепер залишилося протриматися якийсь час. Підтягуйтесь, кому теж березень пережити важко, разом легше», – додала Тетяна.

Оставьте ваш комментарий