Телеглядачі вже побачили половину прем’єрного сезону «Одного разу під Полтавою». Крім сенсаційних новин про переїзд Вєруні, торгівлі розсади з труни та іншого, ситком дарує глядачами невичерпний запас жартів і крилатих висловів.

Редакція підготувала топ-5 смішних моментів із ситкому, які можуть підняти настрій навіть у найпохмуріший день.

Юрчик зрадить Яринці у новому сезоні «Одного разу під Полтавою»

1) Роль Чака Норріса у виконанні дільничного Сашка

Захистити честь і гідність жінки — святе. А коли ця жінка Вєруня, кривдника можна і на дуель викликати. Сашко ж взявся вирішувати проблему дідівським способом — на кулаках. На бігу дільничний почав рвати на собі одяг, як в кращих сценах з Чаком Норіссом у молодості. Тільки схоже, що фільм Саша не додивився, а друзі не підказали, що падати зовсім не потрібно.

2) Олег Винник замість ікони

Вєруня затіяла ремонт і Яринка прихистила подругу. Чаї та серіали вечорами, допомогу із господарством і підтримку з боку подруги — ось на що розраховувала Яринка. Але Віра почала облаштовувати будинок на свій лад. Продавщині захотілося зробити житло Юрчика і Яринки більш затишним і, на думку Віри, китайські ліхтарики, ікона із зображенням Олега Винника і кілька квіткових горщиків — саме «воно».

Ирина Сопонару в ТОП-5 украинских диснеевских принцесс

3) У пошуках труни

Юрчик і Кум захопилися вивченням літератури, а почався їхній шлях з Гоголя.

Можливо здалося, що полтавці вирішили зайнятися своєю освітою, але все набагато прозаїчніше. Куми зрозуміли, що жителям села нудно. У селі немає ніяких розваг, а отже потрібно діяти. Книга Гоголя наштовхнула на геніальну думку — побудувати Гогольленд, а як в цій справі обійтися без труни?

Юрий Ткач накормил Руслана Сеничкина мясом

4) Забув вставити «вудочка»

Кум і Юрчик прибігли до діда Петра за допомогою. Юрчик хотів замовити телескопічну вудочку в інтернет-магазині, але прийшло щось несхоже на замовлення. Магазин був іноземним і Куму довелося з допомогою словника писати замовлення. Запідозривши щось недобре, Юрчик вирішив звернутися до діда, адже той добре знає англійську. Виявилося, що Кум припустився помилки і замість вудочки прислали справжній телескоп. Знаходились у відчаї куми недовго, адже за допомогою нового пристосування завжди можна побачити де, і хто зливає солярку і що робить Яринка.

5) Непорозуміння між Юрчиком і дільничним

Юрчик прийшов до Сашка з проханням приборкати місцевого порушника порядку — Валеру. Але дільничний лише зміг відповісти, що закон тут безсилий. Адже образи — це не злочини. Та борця за справедливість — Юрчика така відповідь не влаштувала. Щоб продемонструвати шкоду, яку можуть нанести образливі слова, він сказав: «Саша, йди ти знаєш куди …»

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий