Юрій Ткач вже не перший рік виконує одну з головних ролей в ситкомі «Одного разу під Полтавою»* на ТЕТ (зараз йде вже 7-й сезон!) і точно встиг зріднитися зі своїм персонажем. Що ж спільного у Юрчика та Юрія Ткача?

*Дивимось з понеділка по четвер о 21:00.

Любов до дружини

Безумовно, Юрія Ткача та Юрчика об’єднує ставлення до своєї дружини. Юрчик — романтик-ледар. Незважаючи на незліченні афери, які герой плете разом з Кумом, Юрчик завжди знаходить час для своєї коханої. Юрчик прислухається до Яринки, балує її подарунками і готовий піти на все заради її усмішки.

Топ-5 смішних моментів з нового сезону «Одного разу під Полтавою»

Юрій Ткач точно не поступається своєму персонажу. Гортаючи фотографії гумориста в соціальних мережах, ми побачили незліченну кількість публікацій з дружиною Вікторією і донькою Лізі. Актор публікує фото і відео з прогулянок, концертів, дитячих ранків і всюди сім’я разом.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Захоплення танцями

Ну хто не пам’ятає участі Юрія Ткача в проекті «Танці з зірками»? А популярна фраза «На сцені Ткач, зараз буде кач»? Його хіп-хоп, ча-ча-ча, сальса і виступ у тріо з Ігорем Ласточкіним були чудові і сподобалися українцям.

Юрчик зрадить Яринці у новому сезоні «Одного разу під Полтавою»

Минуло не так багато часу і Юрчик з «Одного разу під Полтавою» відкрив у собі танцювальний талант. Кум підштовхнув Юрчика до участі в проекті «Танці без зірок». Повернувся герой, звичайно ж, з призом.

Бажання дарувати емоції

Дарувати позитивні емоції — головна мотивація кожного артиста. Думаємо, що Юрій Ткач — не виняток. Гуморист добре справляється зі своїм завданням на сцені, але в соціальних мережах Юрій продовжує дарувати посмішки своїм підписникам. Під час перегляду коротких відео просто неможливо втриматися від сміху.

Екранний Юрчик не відстає. Вирішивши, що жителям села нічим урізноманітнити своє дозвілля, Юрчик з Кумом вирішили побудувати Гогольленд. Така самовіддача і ентузіазм вражають.

Оставьте ваш комментарий