Прем’єра нового сезону серіалу «Танька і Володька» стартує 15 квітня. Головні персонажі славляться своїми взаєминами, та й весь серіал закручено навколо взаємодій Таньки і Володьки.

Історія про життя закоханої пари наповнена конфліктними ситуаціями та непорозуміннями, які можуть виникати у молодої сім’ї. Проте кожного разу у Таньки і Володьки є нестандартні рішення та оригінальні способи примирення.

Новий сезон серіалу надихнув телеканал ТЕТ на створення постерів «Кохання це …» На кожному з постерів зображена тернопільська парочка з різним продовженням фрази «Кохання це ..»

«Кохання це… Погодитися на стрижку у барбера»

На постері Володька пристав абсолютно в іншому образі. Доглянутий, добре одягнений і, здається, не пив кілька днів, але погодитися на таке перевтілення могло надихнути тільки кохання.

«Кохання це… не соромитися  виходити з ним на люди»

Образ Шрека цілком підходить для цієї фрази, адже Фіона соромилася коханого спочатку. Але завжди варто пам’ятати: краса в очах, що дивляться, а любляча людина поруч здатна надихнути і направити в потрібному напрямку.

«Кохання це… бути кінозірками один для одного»

Зірки на екрані завжди виглядають ідеальними і привабливими, але не варто забувати, що справжня зірка не в кіно. Друга половинка поруч 24/7, а не тільки під час сеансу. Ваша людина не розповідає історію успіху із сторінок глянцю, а вершить її з вами пліч-о-пліч.

Це була хвилина життєвої мудрості від Таньки і Володьки, а більше секретів ідеальних відносин ви дізнаєтеся від сільської парочки вже 15 квітня о 21:00 на телеканалі ТЕТ.

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий