Ярослава Крутова з другого сезону реаліті Нового каналу спочатку перефарбувалася у блонд, а потім запалила на шоу «Хто проти блондинок?».

Команда проекту «Топ-модель по-українськи» вже взялася за зйомки нового сезону реаліті. А в шоу «Хто проти блондинок?» ми побачимо татуйовану екстрим-модель Ясю Крутову!

Дмитро Топоринський розповів, чому пішов з «Топ-моделі по-українськи»

– На проекті «Топ-модель по-українськи» мене «перетворили» на брюнетку, хоча до цього я носила світле волосся, – розповіла Ярослава. – Майже рік проходила темненькою, і нещодавно знову вирішила повернутися у блонд. Коли підписники у соцмережах побачили моє перетворення, то відразу ж запропонували взяти участь у «Хто проти блондинок?» Подумала, що це цікава ідея. І ось я тут!

Ви зможете побачити Ярославу в найнеймовірніших образах у кількох випусках шоу. Наприклад, у латексній формі поліцейських або ніжній прозорій сукні з блискітками. А в одній із програм Яся навіть стала топ-блондинкою!

– Спеціально до зйомок я не готувалася, але майже на всі запитання відповідала правильно! – каже Ярослава. – Взагалі не вірю в дурні стереотипи про блондинок. Колір волосся абсолютно не говорить про інтелект, тим більше, зараз його можна дуже швидко поміняти. До речі, найскладнішим під час зйомок було довго стояти на підборах.

В одному з випусків «Хто проти блондинок?» Компанію Ярославі складе ще одна учасниця «Топ-моделі по-українськи» – Леночка Феофанова. Оце буде шоу!

Дивись «Хто проти блондинок?» на чолі з ведучою Лесею Нікітюк восени на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий