Лікування в лікарні Києва може коштувати пацієнту… життя.

Як працюють медсестри в стаціонарі? За яким принципом пацієнтів лікують медпрацівники? Чи можна швидко і, головне, безпечно пройти медобстеження? Що впливає на своєчасне прибуття швидкої? І чи варто її взагалі викликати? Чи можна в лікарні «підчепити» нову хворобу? Результати чиїх аналізів можна отримати замість своїх?.. Медицина в Україні — найскандальніше розслідування третього сезону.

«Агенти» влаштувалися в одну з лікарень Києва під виглядом медичних сестер. І відео, зняті на приховану камеру, м’яко кажучи, шокували всю команду проекту Нового каналу і гостей програми. Ведучі шоу «Таємний агент» і «Таємний агент. Пост-шоу» Катя Павлюченко та Ірина Хоменко після перегляду матеріалів розплакалися. А Андрій Шабанов зізнався, що вперше за всі три сезони не знаходить слів, аби закінчити випуск на позитиві.

– Спеціальність лікаря – одна з найважливіших, – прокоментувала ведуча Нового каналу Ірина Хоменко. – Від найменшої помилки залежить життя іншої людини. Те, що ми сьогодні побачили у програмі, не можна виправдати нічим: ані маленькою зарплатою, ані непрофесіоналізмом. Я не вірю в те, що люди йдуть працювати лікарями заради грошей. Це покликання.

«Таємний агент» і «Таємний агент. Пост-шоу», присвячені нашій медицині, сьогодні о 21:00 і 22:10 на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий