Ситком «Танька і Володька» на телеканалі ТЕТ — про взаємини чоловіка і жінки, а також про ситуації, які неодмінно виникають у цих відносинах. Кожен з героїв — це яскравий збірний образ молодих людей. Як і в кожній парі, Танька і Володька доповнюють один одного. Різні, як день і ніч, але між ними існує неймовірне тяжіння.

Часом чоловіки сміються над жіночою логікою і поведінкою в екстремальних ситуаціях, а жінки не втомлюються дивуватися чоловічий непричетність, холоднокровності і відсутності багатозадачності. Але що погано для побуту, то чудово для сценаристів серіалу. Здається, що Танька і Володька в кожній серії проводять баттл під назвою «Чоловіча VS жіноча реакція».

Ситуація «Коли запросили на махач з іншим селом»

Звичайно, в реальному житті подібний привід для реакції малоімовірний, але в ситкомі можливо все.

Володька, наприклад, перед важливою подією заводить тільки що надуману пісню про «дівчину під впливом коньяка…», а Танька в костюмі SuperGirl рішуче залишає кадр з фразою «з мене досить».

Ситуація «Коли ви їдете в торговий центр на шопінг»

Напевно, скільки існує наш світ, стільки і різняться думки чоловіків і жінок з приводу шопінгу. Коли і чому сталося так, що для кожної дівчини день шопінгу— це другий День народження, а для чоловіка— тортури в чистому вигляді?

У Таньки і Володьки відношення до шопінгу як і більшості пар.

Ситуація «Самогонний апарат по знижці»

Від таких пропозицій не відмовляються, адже таке щастя буває один раз в житті. І то не у всіх — думає Володька. Танька краще б витратила ці гроші на СПА або на помаду, або на що завгодно, але не на «це». І взагалі: «Володька, що ти мелеш?».

Ситуація «До нового сезону залишився тиждень»

Вони так довго чекали і нарешті сталося. Танька і Володька з Тернопільщини вже готові реготати, сваритися і веселити телеглядачів в новому сезоні вже з 15 квітня о 21:00 на ТЕТ.

Закохана пара не може повірити такому щастю, і готуються до дня прем’єри хто як вміє.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий