Сьогодні – дві яскраві прем’ери! Трек «Не зупиняйся» від Julik та красивый кліп групи «Неангели» на пісню «Удари».

Julik — «Не зупиняйся» (аудіо)

Співак Юлік порадував своїх шанувальників випуском нового танцювального треку «Не зупиняйся». Артист вирішив підкреслити тематику мотивації та стимулювання людей на зміни. Артист запевнив,  що цією піснею хоче передати меседж «налаштування на краще» , на «зміни на краще» — цеосновні мотиви «Не зупиняйся».

«Ми наче птахи, завжди летимо…»А й справді, ми завжди кудись поспішаємо та рухаємось своєю дорогою. У кожного з нас свою сторінка історії, творцями якої є лише ми.Коли ти робиш якусь справу, а Вона не вдається — це не привід зупинитися, скаржитись чи просто відкласти її на завтра. Завдяки своїй вірі та маленкій наполегливості можна звернути гори та досягнути бажаного — сказав Julik.

Julik зізнався, чому не лишився в Італії

«Вкотре переконуюсь,  що чим більше приділяєш улюбленій справі часу — тим більші плоди вона дає, — продовжує артист. — Мені дуже приємно, що пісня стрімголов розлетілась музичними радіостанціями та сподобалась моїм шанувальникам в мережі Інтернет. В перший день прем’єри, я отримав низку позитивного фідек, що в свою чергу не може не тішити!

Ось моя основна мотивація — задоволені шанувальники! Я сам обожнюю зміни, і раджу кожному спробувати змінюватись».

«Неангели» — «Удари» (Видео)

«В любой непонятной ситуации — танцуй! 💃🏻 Как это делаем мы в видеоклипе на новую песню «УДАРЫ»! 👊🏻  — радять співачки Слава та Віка.

«Несмотря ни на что, пой, отрывайся, доверяй своей интуиции и чувствам. Создавай своё настроение самостоятельно! Счастье в тебе! ❤️»

Вика из группы «НеАнгелы» не устраивает вечеринки

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий