10 квітня у Палаці «Україна» відбувся «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою». Цього разу в грандіозному концертному шоу взяли участь Олег Винник, МONATIK, Тіна Кароль, Оля Полякова, DZIDZIO, Злата Огневич, Андрій Хливнюк, Ivan Navi, KAZKA, Настя Каменських.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

MONATIK влаштував на концерті наймасштабніше шоу: ведуча Катерина Осадча без перебільшення прокоментувала, що цей номер Дмитра міг би відкрити олімпійські ігри на будь якому стадіоні світу. Оркестр, хор, степісти, баскетболісти, фокусники та навіть соліст ансамблю Вірського — в грандіозній постановці Монатіка на головну пісню з його нового альбому Love It Rytm видовищні виступи змінювали один одного кожні 20 секунд. А після виконання суперенергійного номеру з вражаючими танцями ведуча влаштувала Дмитру ще одне випробування: запросила на сцену колегу Дмитра з журі «Танців з зірками» Катерину Кухар і змусила парочку імпровізувати під ламбаду та гопак, а закінчився цей батл виконанням Дмитром фрагменту з «Умирающего лебедя» Камиля Сен-Санса.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Танцювальний експромт став справжнім хітом вечора і викликав шалені овації.

Опісля за лаштунками співака привітали артисти шоу-балету, що брали участь в грандіозному номері, постановником якого є хореограф Денис Стульніков.

Телеверсію концерту «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою» глядачі зможуть побачити на Великдень, 28 квітня, в 21:00 на каналі «1 + 1».

Нагадуємо, що 6 років тому Дмитро Монатік співав в редакції TG

Оставьте ваш комментарий