Ведучий Нового каналу та лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан навчав шкільних фізкультурників нових видів спорту. 

Флорбол, корфбол, чирлідинг, петанк, бадмінтон та реґбі – відтепер учителі Дніпровського району Києва впроваджуватимуть ці нові види спорту на своїх уроках фізкультури. Днями Олександр Педан провів для них тренінг, що складався з теоретичної та практичної частин. Участь у навчаннях взяла рекордна кількість фізкультурників – близько 140, а також директори шкіл.

Александр Педан рискует ради позитива

– Ми не хочемо, щоб учні на уроках фізкультури сиділи на лавочках чи носили «липові» довідки, – каже лідер JuniorZ та ведучий Нового каналу Олександр Педан. – Наше завдання зробити так, аби їм було цікаво займатися, щоб діти справді оздоровлювались, отримували задоволення від занять. І наші види спорту націлені саме на це.

Олександр Педан збирається у космос

Спортивний рух JuniorZ Олександр Педан заснував півтора роки тому, і за цей час разом із командою об’їздив 14 міст та «протюнінгував» сотні вчителів фізкультури. А віднедавна їхні лави поповнили і фізкультурники Дніпровського району Києва.

Олександр Педан вручив кращим вчителям фізкультури 30 тис.

– В якийсь момент я зрозумів, що шалено хочу поєднати свій спортивний досвід і бажання змінювати життя дітей на краще. Так і зародився Спортивний рух JuniorZ, – пояснює ведучий Нового каналу Олександр Педан. – Завдяки ентузіастам, які згуртувались навколо ідеї змінити систему шкільної фізкультури, а також підтримці міністерства освіти та науки ми об’їхали вже половину країни. У деяких містах були двічі – спочатку вели семінари з тренінгами для вчителів, а потім – Шкільні фестивалі JuniorZ для дітей.

І от нарешті «прокачали» також фізруків столиці, що нас дуже тішить!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Наступного разу Олександр Педан вирушить до Львова, де 5 травня проведе Всеукраїнський фестиваль JuniorZ.

Фото з Fb-сторінки Ірини Воронової.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий