Популярний гурт Kadebostany, знайомий нам за піснями Save Me, Memories On The Road, Castle In The Snow та іншими, представили відео на пісню Mind If I Stay із альбому Monumental. Зйомки відбувались у Туреччині, а акторами кліпу стали фанати гурту.

DSIDE BAND вдохновляются музыкой среди друзей

«Ми дуже цінуємо той зв’язок, який маємо зі своїми прихильниками. У нас потужна фан-база по всьому світу і ми завжди намагаємось підтримувати теплий контакт із кожним своїм слухачем. В один момент у мене народилась ідея кліпу і в моєму баченні головними героями відео повинні були стати сами наші фанати, громадяни республіки Кадебостан. Я дуже задоволений тим, що ми отримали в результаті: гра, краєвиди, сюжет, костюми… Все це – про Кадебостан», – комментує Гійом.

Kadebostany — це гурт, що окрім музичної складової має ще й потужну ідеологію. Засновник гурту та автор музики Гійом де Кадебостан також називає себе президентом респібліки Кадебостан. За його словами, Кадебостан  – це країна, де немає місця політиці, а на першому місці творчість у будь-якому її прояві. Гурт відомий синглами «Teddy Bear», “Castle in the Snow”, “Mind if I Stay” та саундтреком до фільму “50 відтінків сірого” – “Crazy in Love”.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий