Креативний продюсер серіалу «Великі Вуйки» Юрій Горбунов розповів про роботу над комедією, яка є спін-оффом культового серіалу «Останній москаль» на каналі «1+1». За його словами, зараз творча група завершує роботу над сценарієм, проводить кастинги та проби.

Юрій Горбунов став продюсером «Великих Вуйків»

Команді проекту доводиться обирати серед багатьох талановитих акторів. Зокрема, серед претендентів на ролі у серіалі зірки успішної комедії «Скажене весілля», серіалів «Школа», «Догори дриґом», «Хороший хлопець» — Анна Кошмал, Сергій Власенко, Даня Вегас, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко та інші. Однак, хто з улюблених артистів з’явиться у комедії, ще невідомо.

Андрей Бойко, звезда сериала «Школа», представил трепетный «взрослый» трек

«Ми майже визначилися із кандидатами на головні ролі. Зараз в нас йдуть проби, дивимось, як претенденти грають в ансамблі. Ми також активно ведемо перемовини із запрошеними зірками. Паралельно із цим йде пошук локацій, робота над костюмами. Вже в середині травня ми плануємо розпочати зйомки. Оскільки за сюжетом, наші герої переберуться до Києва, саме у столиці буде проходити основна частина знімального процесу. Але не лише нею обмежиться географія проекту», — ділиться Юрій Горбунов, однак не зізнається, чи з’явиться у «Великих Вуйках» Іван, його персонаж з «Останнього москаля».

За словами автора ідеї та одного зі сценаристів Миколи Куцика, у «Великих Вуйках» улюблені герої зустрінуться із новими персонажами: «Багатьом з нас знайомі ці почуття, коли ти вперше приїжджаєш до великого міста. У нашій комедії ми зібрали стереотипні ситуації, дещо гіперболізували емоції за канонами комедійного жанру, аби глядачам було цікаво спостерігати за пригодами наших героїв, а іноді й впізнавати себе. Наші персонажі відкриватимуть для себе усі можливості столиці, звикатимуть до шаленого ритму, сперечатимуться та закохуватимуться».

До речі, в мережу потрапили кадри із пробами на нові ролі зірок «Скаженого весілля» — Інни Приходько та Арама Арзуманяна.

Нагадаємо, виробництвом серіалу займається «1+1 Продакшн». Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар. Авторами сценарію серіалу «Великі Вуйки» став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.

Перший сезон «Останнього москаля», прем’єра якого відбулася навесні 2015 року, став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні. Стрічку подивилося 17,6 млн глядачів, що становило 46% від усіх глядачів по аудиторії 4+.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий