15 квітня о 21:00 стартувала прем’єра нового сезону серіалу «Танька і Володька». Прем’єра пройшла, и саме час поговорити про залаштунки. Виконавчий продюсер проекту, художник-постановник і художник по гриму поділилися секретами серіаловиробництва.

Танька VS Володька: чоловіча і жіноча реакція на двозначні ситуації

Виконавчий продюсер і актор за сумісництвом Анатолій Чулков розповів про нові локації, які глядачі побачать в прем’єрних епізодах.

Тепер події будуть розвиватися в місті Тернопіль, а саме: квартирі Таньки, клубі та барбершопі. А також в селі Боброїди: в хаті Володьки, на пошті, в сільському клубі і на зупинці.

Анатолій займається і організацією знімального процесу, і виконує роль лісничого, якого кличуть Михалич. Михалич — складний персонаж, адже актору потрібно відігравати весь спектр емоцій лише за допомогою міміки і вигуків: «Ееее» та «Оййй», а все тому, що все свідоме життя Михалич провів у лісі.

Постери Love is від Таньки і Володьки

Виконавчий продюсер говорить, що на роль його затвердили з однієї фрази: «Толя, будеш грати».

Декоратор проекту Марія Кобилецька розповіла, що раніше серіал «Танька і Володька» знімали у справжній хаті. З моменту останніх зйомок пройшло вже 3 роки і практично ніяких елементів декору у знімальної групи не залишилося. А завдання було саме скопіювати локацію, щоб глядачі не помітили змін, тому над відтворенням точної копії хати в приміщенні павільйону довелося потрудитися. Спиралися декоратори і бутафори лише на стоп-кадри з попереднього сезону. А надати стінам необхідну текстуру, виявилося найбільш трудомістким процесом.

Марія також розповіла про важливість дрібних деталей. Всі дрібнички: вазони, стакани, скриньки, розвішана білизна і сушена риба — справжні, на відміну від великих деталей, тому саме вони і створюють атмосферу на майданчику.

Яринка Таргарієн и Юрчик Сноу

Художник по гриму Ірина Бєліна поділилася тонкощами підготовки акторів до роботи. Наприклад, щоб добитися ефекту «розмазаної туші», не можна просто її розтерти, тому що тоді доведеться робити перегрим для наступної сцени. Щоб зайвий раз не травмувати шкіру і заощадити час, «розмазану туш» домальовують поверх макіяжу, а потім акуратно знімають.

А ось наприклад, для підготовки Тараса Стадницького до образу Квазімодо художник по гриму використовувала пластикове око, щоб добитися правдоподібності. В цілому, на такий образ у професіонала йде близько двох годин, не враховуючи час на попередню підготовку і виготовлення зліпка обличчя.

Ірина акцентує увагу, що дуже важливо в роботі над створенням образів Таньки і Володьки не втратити, в досить яскравих персонажах, Таню і Тараса. Тому процес створення образів: Шрека і Фіони, Вітні Х’юстон і тілоохоронця, персонажів з фільму «Кримінальне чтиво» починаються з вибору фотографій в Інтернеті і роздумів, як можна поєднати Таньку і Володьку з усіма перерахованими героями.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Тепер ви знаєте практично всі тонкощі створення серіалу. А побачити неймовірні образи і розглянути текстуру стін в хаті Володьки поспішіть по буднях о 21:00 на телеканалі ТЕТ.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий