Український рок-гурт O.Torvald презентували одразу дві відео роботи — «Два Нуль Один Вісім» та «Назовні», пов’язані однією сюжетною лінією. Історія розповідає про життя учасників гурту під час річної перерви та пошук нової учасниці колективу.

Бумбокс и O.Torvald провели волшебный Вечір в Ріо (Премьера клипа)

«Наша історія далека від глянцю, стабільності та дешевого хайпу. Вона різка, нервова, з нестримним характером, зривами, криком. Це перші релізи після річної перерви. Важливі для нас релізи.  За цей рік багато чого трапилось, я майже помер, подорослішав на життя… у нас змінилася команда, було зроблено багато важливих висновків і все це вплинуло на новий вектор O.Torvald»,— розповідає фронтмен Женя Галич.

Сенсационные признания: Притула, Галич, Крутоголов, Конюшок

«Два Нуль Один Вісім» — це перший сингл після річної перерви гурту. З нього починається новий етап розвитку творчості O.Torvald. Відвертий, напружений, емоційний, з сильними та влучним текстом. Він також є особливим та особистим для фронтмена Жені Галича, адже трек присвячений його батьку. Це історія втрати близької людини та спроба зібрати себе по шматкам. У відеороботі ми бачимо чим займалися учасники колективу рік без музики і як вони вперше знову зустрічаються.

Другий сингл «Назовні» різко відрізняється від першого синглу. Він більш швидкий, легкий, у ньому можна знайти відголоси ранньої творчості гурту. З перших же рядків O.Torvald зухвало заявляє, що це гучне повернення і  вони тут надовго.

У цій історії відбувається перше знайомство людей з барабанщицею Hebi, яка тепер відповідає за грув. «Ніколи не думав, що буду працювати з дівчиною у рок-гурті, але вона стала символом початку нового світлої полоси для O.Torvald. Ми випадково побачили її відео в інтернеті і наступну годину свого життя я взагалі не пам’ятаю, адже все що ми робили, це передивлялися як вона віртуозно знищує барабани. Вона талановита, енергійна, запальна та не боїться виходити за рамки. Тому ласкаво просимо у сім’ю і сподіваємось, що вам сподобається!» — коментує Женя.

Для створення справжньої, не бутафорної постапокаліптичної атмосфери зйомки проходили більш ніж на десяти різних локаціях, серед яких автозвалище, сміттєзвалище, похороне бюро і навіть в’язниця. Режисером та автором ідеї став Артем Тітєєв.

Нагадаємо, що гурт нічого не випускав і не давав концертів цілий рік. Наразі гурт активно працює над новим альбомом, презентація якого відбудеться 19-го жовтня цього року. А зараз дивимось нові кліпи!

Оставьте ваш комментарий