Надзвичайне розслідування проекту Нового каналу! Журналістка Таня Сорокоус у ході експерименту проекту «Таємний агент» влаштувалася працювати до школи дитячим психологом. І її попросили… залякати учня.

Катя Павлюченко назвала ТОП-5 причин дивитись «Таємний агент»

– У розслідуванні на тему булінгу мені дуже стала в нагоді моя друга освіта психолога, – розповіла Таня. – Щоправда, документи в мене ніхто не питав, «заходь – не хочу!». Я просто по телефону попросила у керівництва кількох шкіл Києва та сільських навчальних закладів в області провести урок на тему «Булінг», як практикант. А далі вела уроки в усіх класах – від молодших до випускників.

Як зазначила Таня, у кожному класі було одна-дві людини, які або булери, або жертви булінгу.

– Та головне – в деяких класах цькуванням займалися самі вчителі! – додала журналістка. – Вони «гробили» дитину при всьому класі і навіть при мені, чужій людині. А в одній зі шкіл мене відвели в кабінет перед уроком, і завуч з виховної роботи попросила: «У нас є важка дитина в класі, залякати її, будь ласка… Можете навіть сказати, що ви з поліції!»

«Таємний агент» перевірить лікарні та дитячі садочки

У ході спілкування журналістки з дитиною з’ясувалося, що хлопчик, якого хотіли залякати з її допомогою, нещодавно втратив маму.

– Я працювала з цим хлопчиком на уроці і бачила його очі, повні смутку, – розповіла Таня. – Він переживав дуже складний період. Йому потрібен індивідуальний підхід, якого в школі просто немає. Пізніше директор школи сама зізналася, що не знає, що робити з такими дітьми. Чим все закінчилося – побачите, але урок учителями засвоєний, малий не пропаде.

«Таємні агенти» довели Катю Павлюченко та Ірину Хоменко до сліз

Що ще відбувається за стінами наших шкіл? Сьогодні о 21:00 і 22:30 – «Таємний агент» і «Таємний агент. Пост-шоу» на Новому каналі

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий