Відомий український актор та учасник гумористичних шоу Юрій Ткач розповів, як фарбує на Великдень перепелині яйця і як проводить це свято…

Що спільного у Юрія Ткача та його героя Юрчика?

— Великдень — це не тільки найголовніше свято року, але ще й найкрасивіше свято. Ніякий Новий рік не зрівняється з Великоднем. Це дуже чарівно, коли вся родина раненько виходить до церкви та несе посвятити паски та крашанки, а потім обов’язково йдемо розговітися.

У нашій родині — це свято душі.

Великдень ми святкуємо постійно. Традиція прийшла від бабусі до мами, а від мами до нас. Ми ніколи не пропускаємо святкування Великодня. Навіть коли у нас не виходить поїхати до рідного Дніпра, до рідних і близьких, ми все рівно ходимо до церкви й святкуємо утрьох.

Яринка Таргарієн & Юрчик Сноу

Намагаємось проводити великодні свята із батьками – моїми та батьками дружини.  І мої батьки,  і Вікі печуть паски. Потім вони нам збирають по корзинці до церкви. Туди і я, і дружина ходимо кожен зі своїми батьками. Після церкви обов’язково відпочиваємо, адже прокидаємось ми близько четвертої ранку, а вже в обідній час всі збираємося, обідаємо і святкуємо.

 У нашій сім’ї є секретний рецепт пасок, який передала моя бабуся мамі, а мама пообіцяла його передати Віці, але трохи згодом. Це найсмачніше, що я куштував, і вся наша родина так вважає. Я думаю, що ми ставимося до нього, як до дитини. Він для нас найкращий.

Топ-5 смішних моментів з нового сезону «Одного разу під Полтавою»

Коли народилася Лиза, у нас з’явилася традиція фарбувати і розмальовувати перепелині яйця для малої. Або вона сама це робить, або ми, або бабусі та дідусі, але традиція залишається незмінною. Хочу всім побажати провести це свято із душею та сім’єю!

Фото: т/к ТЕТ

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар