Співачка Марина Одольська зізналась, у яку церкву ходить її родина на Великдень, я які пасхальні хліби полюбляють дітлахи.

-Великдень для мене — це, як і Різдво, одне з головних свят року. Я глибоко віруюча людина і в цей день завжди відвідую церкву разом із сім‘єю. І зовсім неважливо, у що ми одягнуті. Головне, що ми розуміємо глибокий сенс цього свята.

Марина Одольська відсвяткувала мідне весілля

Діти готуються до Великодня заздалегідь. В Києві є декілька крамничок, де ми купляємо приладдя для створення писанок. Старша донька навчає молодших братиків спеціальним писачком для писанок розписувати пасхальні яйця. А пасхальні хліби я печу сама, до того ж — щороку різні. Якихось особливих рецептів немає, головне, щоб всередині було багато родзинок і цукатів. Дітям так подобається найбільше

Писанки & крашенки: ТОП-20 идей для пасхальных яиц

Багато років їздимо в одну й ту саму церкву, на Видубичах. Одного разу ми з чоловіком не встигали повернутися на Великдень з гастрольного туру. А діти, коли дізналися, що ми не поїдемо разом на свято у церкву, почали дуже сильно плакати. Ми не могли допустити сліз наших дітей, тому нам довелося терміново діставатися дому усіма можливими шляхами, аби лишень встигнути на Великдень додому.

Андріана: «Можу захопитися і з’їсти цілу паску самостійно»

Дякуємо за допомогу у створенні матеріалу MasterManagement

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар