Остап Панчишин, лідер гурту Panchyshyn, розповів про бабусині паски та дідусеву церкву, а також згадав, як вправно орудував писачком…

— Перш за все, Великдень для мене — це Свято Воскресіння Христового! А вже далі йдуть паска, писанки, ковбаска та традиції. Взагалі, я би не став обирати якесь одне свято головним — Великдень, Трійця, Різдво чи Зелені свята — всі вони мають свій важливий християнський сенс, започатковані з певною метою та приносять особливий настрій! І кожне з цих свят має свої чудові традиції, які в моїй сім’ї з великим задоволенням підтримуються.

Ідеальна паска за рецептом ведучої «Ревізора»

З самого дитинства для мене Великдень це свято, коли вся родина приїжджає до села, з якого усі ми родом та де ще досі живуть мої бабуся з дідусем. І тому ці кілька днів завжди наповнені сміхом, радістю, веселими розмовами, спогадами та смачною їжею.

Андріана: «Можу захопитися і з’їсти цілу паску самостійно»

Так склалося, що моя бабця дуже любить готувати і не визнає паски з магазину, а дідусь не сприймає за їжу шинку звідти ж. Тому на великодньому столі у нас завжди найсмачніші домашні страви, які баба Марійка не довіряє нікому і в свої 78 років так частує усю свою родину, як ніхто не вміє!

Останнім часом рідко вдається вирватись до села та провести час з близькими в домі у якому виріс, проте яким би завантаженим не був графік — ми завжди знаходимо можливість відсвяткувати Різдво та Великдень у теплому колі рідних людей!

Бо мода модою, але ніяка трендова шоколадна паска з M&M’s не замінить тієї, яку пече баба Марійка вже років 60 підряд.

Само собою, ми всі разом ходимо святити паску до церкви, яку, до речі побудував мій дід (татів тато) ще в кінці минулого століття. Дід Михайло вже давно не з нами, але велична згадка про його бажання змінювати світ на краще своїми діями до сих пір прикрашає село та приносить людям мир. Так і я хочу жити — робити те, що в моїх силах для того, щоб зробити цей світ кращим настільки, наскільки зможу! Мої рідні дуже мені в цьому допомагають — хто словом, хто ділом, а хто згадкою про себе…

Юрій Ткач береже таємний рецепт пасок

Я вірю, що свято Воскресіння — це той час, коли кожен з нас отримує нову надію, нові сили, нові можливості. І тому, на мій погляд, так важливо провести ці дні саме серед найдорожчих людей в найкращому місці серед тиші та спокою свого саду, який кожного року незмінно розквітає саме до Великодня, як найкращий з подарунків!

Яйця — це самий яскравий спогад з дитинства, пов’язаний з Великоднем. Мої мама з бабцею дуже поважали усі традиції цього свята, а писанка – безумовно, одна з найцікавіших. Тож за кілька днів до свята ми збиралися усі разом, бабця готувала усі необхідні інструменти, фарби, а мама приносила з собою різні книги і журнали, — звідки ми брали візерунки для писанок, а ми з меншим братом крутилися навколо і створювали той хаос, який можуть зробити тільки діти. Але коли починалася робота — всі притихали та зосереджувалися кожен на своїй писанці.

Марина Одольська розповіла, як її діти створюють писанки

То ж я добре знаю що таке робота воском, писачком та натуральними барвниками. Звичайно, розписані мною яйця складно було назвати писанками, то більше нагадувало якісь об’єкти сучасного мистецтва, коли ніхто не може зрозуміти, що воно таке, але велика гордість переповняла душу, коли у церкві всі заглядали у кошик та хвалили мої смішні дитячі писанки…

Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий