Головні герої вже улюбленого народного серіалу «Будиночок на щастя» — повертаются! Новий канал спільно з IQ Production розпочали роботу над продовженням пригод міського подружжя у Сеньківці та їхніх невгамовних тамтешніх сусідів, ролі яких виконали Костянтин Войтенко, Галина Безрук, Назар Задніпровський та Віталіна Біблів.

Віталіна Біблів стала лауреатом премії «Дзеркало Сцени»

Інтим не пропонувати

У веселому настрої, з усмішками та в ліжку – перший знімальний день другого сезону команда ситкому вирішила розпочати з пікантних сцен. У кадрі – колоритне сеньківське подружжя Люба та Василь фліртує у своїй спальні.

– Приємно починати в одному приміщенні з людьми, яких обожнюєш, та ще й у ліжку з улюбленим партнером!

… — жартує виконавиця ролі Люби Віталіна Біблів.

Актори грають так, наче не розлучалися майже на два роки ні зі своїми персонажами, ні одне з одним. Швидко вживаються у роль зі сцени в сцену. Багато жартують. Та отримують задоволення.

«Будиночок на щастя»: чи схожі актори на своїх персонажів

– Я дуже скучила за своєю Любанею, – зізнається Біблів. – Не могла дочекатися старту зйомок. Але водночас і дуже хвилювалася. Як дитина, яка після канікул приходить 1 вересня і вагається, чи зможе… Адже після зйомок першого сезону минуло багато часу. Але я приїхала на майданчик, усіх побачила, заспокоїлася. Щаслива!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Село в місті, або Сеньківка переїхала

Як і в попередньому сезоні, події ситкому розгортаються в селі Сеньківка Київської області. Але цього разу більшість сцен зніматимуть у столиці. Ні, герої не переїхали, лише їхні помешкання – команда серіалу Нового каналу вирішила знімати у павільйонах «Укртелефільму» і звела там декорації будинків Люби і Василя та Макса і Маші.

Назар Заднепровский едва не опоздал на собственную свадьбу

– У мене був приємний шок, коли я зайшов на знімальний майданчик і побачив декорації, – ділиться виконавець ролі Василя Назар Задніпровський. – Точно такий самий будинок, у якому ми знімалися в Сеньківці! Це зразу дає атмосферу. І до радості очікування додається ще й радість отриманого.

На встановлення декорацій знадобилося два з половиною тижні.

– Перед нами стояло завдання максимально відтворити декорації, в яких ми знімали перший сезон, – розповідає художник-постановник Олександр Жулінський. – У нас була експедиція у Сеньківку. Ми все там вимірювали, фотографували, спілкувалися з власниками. Потім наші реквізитори шукали необхідні меблі. Дещо купували в жителів Сеньківки (усміхається), дещо шукали на блошиних ринках. Окрема історія у нас виникла зі шпалерами з помешкання Люби та Василя. Їх в Україні більше не виробляють, тому нам довелося робити комп’ютерний макет і друкувати його.

Топ-5 интересных фактов о новом ситкоме «Будиночок на щастя»

У другому сезоні вдвічі збільшиться кількість серій. Тому команда серіалу прийняла рішення не обтяжувати реальних власників і попросилася до них лише для зйомок на вулиці.

Новий сезон – нові персонажі та нові тварини

У другому сезоні, розповідає режисер ситкому Сергій Атрощенко, буде чимало сюрпризів. По-перше, глядачі Нового каналу зможуть спостерігати за пригодами невгамовної четвірки вдвічі довше. Оскільки кількість серій збільшиться до 32. А по-друге, сміятися фани «Будиночка на щастя» будуть у семеро, а той у увосьмеро сильніше. Бо до Макса, Маші, Люби та Василя приєднаються нові персонажі.

Галина Безрук: из декрета – на съемки

– Ми вирішили розширити лінію Люби та Василя, – каже режисер. – Бо у першому сезоні вони вийшли у нас, як міньйони з анімаційного фільму «Нікчемний Я». Відразу захотілося більше. Тому прийняли рішення, що до Люби та Василя приїде син і залишиться з ними жити. Це стане для подружжя найбільшою проблемою у новому сезоні (сміється). Не менше клопоту чекає і на Макса та Машу. Виявиться, що їх підставили – страусяча ферма належить не їм. І нова власниця добряче попсує нерви не лише столичній парі, а й усім мешканцям Сеньківки.

Поповнення слід очікувати і серед тварин. До сільськогосподарських приєднаються ще й хижі. Але більше не скажемо – побачите восени. Прем’єра другого сезону «Будиночка на щастя» запланована на осінь цього року.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий