Український співак Роман Скорпіон згадав, як святкував Великдень у дитинстві, і розповів, як збере цими святами усю родину.  

— Для мене Великдень – це насамперед родинне свято. Це час, коли ти можеш зміцнитися духовно і оновити свої думки. З Великоднем мене пов’язують дуже світлі та теплі спогади з дитинства, пригадую, що тоді ми якось по-особливому чекали цього свята.

Panchyshyn: «На Великдень ми ходимо до церкви, яку побудував мій дід»

Зараз Великдень важливий і тим, що у своєму гастрольному графіку я можу відшукати вільний час, щоб провести його з рідними. Великдень я не завжди святкую вдома, але цього року надіюсь зібрати всіх братів та сестер разом. Мама б цього дуже хотіла.

Роман Скорпион признался, что мечтает сниматься в кино

Я народився в сім’ї, де зберігають українські традиції святкування Великодня. Кожного року намагаюсь дотримуватись посту, а обов’язково у страсний тиждень. Ще з дитинства у чистий четвер ми завжди прибирали в будинку та навколо нього, білили дерева, прибирали в садку, копали хрін на городі. Адже за традицією, перш ніж випікати паску, а її обов’язково печуть у Світлий четвер, що робила моя бабуся,потрібно, щоб в хаті все було чисто. Минулого року бабусі не стало, тому пекти паску буде сестричка. Щодо святкового кошика, за традицією кладемо паску, домашню ковбасу, хрін, сир та багато писанок.

Випікання паски — це дуже відповідальний, довгий процес. Тісто годинами вимішується, підростає. Щодо ідеального рецепту, то в кожного він по-своєму особливий. В нашій сім’ї паска дуже солодка, бо бабуся добавляла багато родзинок і цукатів.

Роман Скорпіон на Новий рік спостерігав «змагання феєрверків»

Пригадую, ще у шкільні часи у страсну п`ятницю і суботу ми з хлопцями ночували у церкві. Адже у нас є така традиція, що плащаницю не можна залишати саму у відкритій церкві. Ми вибирались на хори і співали страсні пісні, а от під ранок вже дуже хотілось спати, тому ми закутувались ковдрами, які там були, і дрімали…

Обов’язково на Великдень зранку я йду до церкви, це незмінна традиція уже декілька років. Цього року планую провести цей день з рідними, так як після Пасхи у мене починаються гастролі і підготовка до нового шоу, тому вимушений буду багато працювати. Великдень – це чудова нагода поспілкуватись з рідними і зібрати всіх за одним столом. Також це перша Пасха, яку ми святкуватимемо разом за багато років, упроваджуємо нові традиції у сім’ю!

Необычная паска: шоколадная, лимонная, маковая, заварная, безе

Недавно куштував страву із страусиного яйця, і попросив, щоб мені віддали яйце уже пусте. Треба сказати дівчатам, щоб його розмалювали — так, як це не чоловіча справа.

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар