Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк зустріла в аеропорту відомого британського виконавця Крейга Девіда. І… не впізнала його.

Пригода – друге ім’я ведучої «Хто зверху?» і «Хто проти блондинок?» Лесі Нікітюк. Вони переслідують дівчину буквально всюди. От дорогою на футбольний матч «Сельта»–«Барселона» з Леді Ле трапилася кумедна історія.

Крейг Дэвид сделает новый виток в своей карьере

– Я летіла на матч у невеличке іспанське містечко Віго, – розповіла ведуча Нового каналу. – Дорога непроста, кілька пересадок. Перша – в паризькому аеропорту Шарль де Голь. І от сиджу я там у лаунжі, їм редисочку. Тут до мене підходить смаглявий чоловік. І каже: «Біля вас вільно?» Я: «Так». І до нього всі починають підходити фотографуватися. Я розумію, що це точно якась знаменитість. Але хто – поняття не маю. Може, думаю, брат репера Дрейка? І фоткаюся з ним про всяк випадок. Виставляю сторіз, а підписати ж його якось треба. І я, хрумкаючи редиску, ненав’язливо питаю: «А ви не підкажете свій профіль в Instagram?» Він показує, а там – офіційна сторінка Крейга Девіда. Я кажу: «Ой, я вас позначу».

Леся Нікітюк подарує фанам власний автомобіль

Леся Нікітюк миттю зачарувала британського співака. Вони навіть записали спільне відео, в якому Крейг Девід розповідає, що дорогою в Амстердам зустрів прекрасну й відому українку і передає привіт усім підписникам.

Леся Нікітюк показала, як виглядала вісім років тому

– Поки ми розмовляли, в мене редиска впала, – згадує Леді Ле. – Так він відразу ж підняв! Я сказала: «Дякую, але доїдати вже не буду». Словом, чудово поспілкувалися. Крейг виявився не просто неймовірним артистом, а й неймовірною людиною. Простий темношкірий хлопець. Крейг Девід і Леді Ле – зустріч року.

Підписники в Instagram Лесі Нікітюк одразу ж почали вітати ведучу Нового каналу. Причому половина впевнена – Крейг не просто так підійшов до блондинки.

«Лесь, ну честно, это он тебя узнал и попросил совместное фото! Хорошо, что ты не зазналась, и не отказала фану!» – коментує народ.

До речі, Крейг Девід, як гідний чоловік, відразу після опублікованих спільних сторіз написав Лесі Нікітюк у директ. І надіслав сердечко.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк сяятиме в осінньому сезоні Нового каналу відразу в кількох шоу.

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий