Кліп на сингл «Небо» — перша спільна відеоробота співачки Марини Одольської та режисера Віктора Скуратовського. Ця музична історія також стала флагманом нового альбому співачки та першим презентованим треком. А ще – першим відео після того, як Марина Одольськ народила четверту дитину. І, як відзначив режисер, артистка не тільки має прекрасну фізичну форму, а ще змогла зарядити енергією любові всю знімальну групу та перенести власне натхнення на екран.

Марина Одольська розповіла, як її діти створюють писанки

«Попри те, що мені знову необхідно було звикати до сцени та камер, я думаю, що у нас все вийшло чудово! З такою командою як у мене, я була впевнена в результаті. Ми поставили перед собою дуже високу планку і будемо з кожним разом підіймати її все вище й вище.

Я сподіваюся, що моїм слухачам сподобається відеоробота «Небо», адже над нею довго та кропітливо працювали кращі з кращих. Для мене важливо було передати атмосферу та всю палітру почуттів, коли кохання надає крила!»

… — розповіла Марина Одольська.

Відзначимо, що пісня «Небо» вже встигла посісти перші місця у хіт-парадах на радіо, а тепер і кліп готовий дивувати й надихати глядачів музичних телеканалів.

Марина Одольська відсвяткувала мідне весілля

«Ідея кліпу з’явилася тільки-но я почув пісню «Небо». В кадрі — лише герої та образи, наш кліп — алегорія. За допомогою такої ілюстрації падінь та злетів ми намагаємося провести алегорію зі стосунками двох закоханих людей. Хочу відзначити, що Марина — неймовірний та самодостатній артист і нашою метою було просто донести її нереально класну енергетику до глядачів», — прокоментував режисер кліпу Віктор Скуратовський.

Марина Одольская рассказала о невероятном поступке ради любви

Дивимось кліп:

Зйомки відео тривали майже добу, без перерв на відпочинок! Головні герої та знімальна група в режимі нон-стоп змінювали локації, декорації та костюми. За час зйомок Марина Одольська приміряла кілька образів, які створила для неї відома візажист та художниця — Марина Борщевська.

«Образ у будь-якій відеороботі створюється великою командою профі. Безумовно, задачу ставить режисер, а після цього велика команда гримерів, стилістів, перукарів шукає золоту середину між тим, що хотілося бачити та тим, що буде пов’язано з текстом та посилом пісні. Ми шукали саме ту середину, яка буде співзвучна Марині, її сутності. Мені здається, що ми знайшли її! Ми змогли поєднати виразні гарні очі з «оголеною» жіночою й ніжною сутністю. Працювати з Мариночкою мені було спокійно та добре», — поділилася своїми враженнями Марина Борщевська.

В зйомках також взяли участь артисти танцювального колективу Freedom — Юлія Зима і Павло Бондаренко, які виконали ролі двох закоханих з усіма барвами стосунків між чоловіком та жінкою. В кліпі багато романтичних моментів. Атмосфера на знімальному майданчику була сповнена сюрпризів. Для однієї зі сцен герої кліпу повинні були стрибати з-під стелі, висотою 15 метрів — для ефектного кадру стрімкого польоту в небі. Таких задач та ідей у режисера було чимало!

Наразі Марина Одольська активно працює над сольним альбомом, вже записано більше восьми пісень.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий