Гурт «Антитіла» незабаром вирушає у стадіонний тур Hello містами України. Перший концерт відбудеться вже 25 травня на «Арена Львів». Антитіла приготували багато сюрпризів для прихильників і одним з них став зірковий гість туру. Гурт тримав інтригу, і сьогодні на офіційних сторінках назвав ім’я артиста. Спеціальним музичним гостем на всіх концертах туру Hello стане Melovin.

Альбом та кліп Hello: подвійна прем’єра від гурту Антитіла»

«Чому Melovin? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!»

… — радить фронтмен гурту Тарас Тополя.

«Пропозиція гурту «Антитіла» про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів їх досягненням. У хлопців дуже чесна музика, це підкупає. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на Євробаченні.

Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога, більше музикантів у нашій країні об’єднаються і будуть допомагати один одному, ми з Антитілами зробимо це, вийшовши на одну сцену».

…- прокоментував Melovin.

Melovin поздравляет читателей TG с праздниками и дарит подарки

Стадіонний тур Hello, у підтримку шостого однойменного альбому, стане найвидовищнішим і наймасштабнішим туром в історії гурту «Антитіла» — і справа не лише у розмірах майданчиків. Спеціально для концертів, які відбудуться в рамках туру готується live-шоу, сценографія та відеоряд, який буде транслюватися на великих екранах, які розташовані на унікальній сцені розміром з п‘ятиповерховий будинок. Сцена спроектована і створена спеціально для туру Hello. І звичайно, глядачів як завжди, чекатиме якісний живий звук та розширена музична програма.

Гурт «Антитіла» поділився секретами майбутнього туру “Hello”

 

 

Рубрики: Звезды Музыка

Один комментарий

Група «Антитіла» оголосили зіркового гостя туру Hello

  1. Прекрасна новина Неймовірні емоції чекають фанів⚡Нова якість творчої співпраці українських артистів започатковується

Оставьте ваш комментарий