Ведуча проектів Нового каналу «Ревізор: Магазини» і «Таємний агент. Пост-шоу» Ірина Хоменко зізналася, що вона сама і її сім’я рідко їдять ковбасні вироби.

– У мене є вдома сушарка, і я роблю в’ялене м’ясо, – розповіла ведуча Нового каналу. – Для цього просто нарізаю його, вимочую, додаю спеції і сушу. Виходять чудові м’ясні снеки.

Ирина Хоменко учит выбирать мясо и яйца

Але для тих, хто все-таки не може обійтися без ковбаси, Ірина радить читати написи на етикетках.

– Має ж бути якийсь орган, що контролює якість ковбаси, – поділилася Хоменко. – Так от: є міжнародні стандарти – це ХАССП/HACCP та IСO/ISO. Що це таке? Це контроль. Приїжджають люди, дивляться виробництво, знаходять слабкі місця, розповідають, як усунути недоліки. Потім наносять ще кілька візитів, стежать, щоб дотримувалися впровадження внесених змін. І все це для того, щоб продукція була безпечною. Важливо: щоб компанія могла друкувати їх знак на своїх етикетках, потрібно обов’язково пройти цю перевірку. Але! Це за кордоном. У нас ХАССП, на жаль, – це частенько «сам придумав, сам зробив, сам наклепав». Знову-таки, все залежить від відповідальності виробника. Є ті, в яких усе добре, і ХАССП справді дотриманий. А є, де повна фігня.

Тож єдине, що дає надію, – це наші ДСТУ. Там все-таки є регламентована рецептура.

Якщо написано: «Яловичина вищого ґатунку», там вона і буде. І не менше 70%. Загалом, якщо є ДСТУ, ISO та НАССР, я сподіваюся, що щось із них «стрельне», і ви отримаєте більш-менш нормальну ковбасу.

«Таємні агенти» довели Катю Павлюченко та Ірину Хоменко до сліз

З чого роблять ковбасу, і скільки насправді в ній м’яса? Вже сьогодні в «Таємний агент» і «Таємний агент. Пост-шоу» о 21:00 та 22:20 на Новому каналі!

Рубрики: Еда ТВ

Оставьте ваш комментарий