Сьогодні свої музичні роботи презентували українські артисти: BRO Borisenko Brothers – кліп на пісню «Ніжно», Варцаба – трек «Трип», а рок-гурт «Беz Обмежень» — композицію «Мільярди».

BRO Borisenko Brothers — «Ніжно» (Відео)

 Ніжність і добро в новому кліпі BRO!

«Для нас – це експеримент. Без пафосу, спонсорів і продюсеров. Ми такі, якими є для наших глядачів. Ми ті — кого наші фоловери бачать у своїх гаджетах. Тому й кліп ми знімали на айфон. Робота «Ніжно» — це сучасний етюд на тему кохання, легкий та зрозумілий, від знімальної техніки зйомки до слів у пісні».

Головною героїнею кліпу стала Даша Сниткіна, акторка тін-серіалу «Школа». Хореографічна постановниця – постійна тверк-танцівниця гурту Маліна. Режисер та оператор — Наталія Громова та Костянтин Личак.

Варцаба – «Трип» (Аудіо)

Молодий артист Варцаба, якого називають українським Елджєм, презентував новий трек — «Трип».

«Мені хотілось передати внутрішній стан і розуміння ВЕСНИ кожного з нас. Весняний період — час коли мрії збуваються. Подорожі навесні завжди осяяні особливою романтикою і відчуттям свободи, відновиться не тільки світ навколо нас, а й внутрішній світ кожної людини», — ділиться Саша Варцаба.

«Весна уже внутри, приостановите трип…». Нова композиція символізує час, коли все всередині прокидається і наповнюється очікуваннями. Вам неодмінно захочеться зупинити час і насолодитися цим поривом. Нехай цей стан буде завжди — в кожному сезоні року.

«Беz Обмежень» — «Мільярди» (Аудіо)

Популярний рок-гурт «Беz Обмежень» випустив нову композицію “Мільярди”. За словами учасників колективу, цей трек – історія про покоління людей у яких cерця потужно б’ються від мільярдів слiв та сильних почуттів.

“Кожен з нас носить в своєму серці величезну кількість емоцій! Ми зберігаємо в собі любов, ми переживаємо прекрасні, а інколи й складні моменти в своєму житті. Ми радіємо своїм коханим, ми прагнемо бути разом з людьми, які роблять нас щасливими. Мені хочеться, щоб ми частіше ділились один з одним своїми почуттями! Мені хочеться, щоб ми писали умовні листи своїм коханим і обов‘язково надсилали ці листи тим, для кого вони мають цінність;) Діліться любов‘ю!»- розповів лідер гурту Сергій Танчинець.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар