Леся Нікітюк, Олександр Педан, Олена-Крістіна Лебідь та Андрій Шабанов показали, як провели травневі вихідні.

Олександр Педан

Цього року традиційному травневому вихідному передували ще й Великодні свята, тож часу відпочити було вдосталь. Ведучі Нового каналу вирішили не гаяти ці дні, а провести їх із користю в Європі. Так, ведучий реаліті «Екси» Олександр Педан полетів до Італії разом із дружиною та донькою. Спершу сім’я подорожувала Римом, де відсвяткувала Великдень. А потім вирушила у круїз Середземним морем.

Олександр Педан став блондином через Олега Винника

Леся Нікітюк

Зустрічала останній весняний місяць не вдома і Леся Нікітюк. Зірка «Хто зверху?» та «Хто проти блондинок?» на травневі вихідні полетіла в Іспанію на футбольний матч «Сельта»–«Барселона». До цієї події ведуча Нового каналу добре підготувалася. У неї була навіть іменна футболка, на спині якої красувалися прізвище «Нікітюк» та цифра «19». Шанувальники в Instagram пожартували, що 19 – це вік ведучої, і засипали її комплементами.

Леся Нікітюк зачарувала Крейга Девіда

«Самый крутой момент со вчерашнего футбола… лично для меня – это когда после игры игроки переобуваются в сланцы, и бегом к своим деткам… тискают их, обнимаются с родителями и женами. Я прям потянулась за винишком от эмоций. Конечно, больше всех веселились те жены, мужья которых забили гол», – поділилася спостереженнями Леся Никитюк.

Олена-Крістіна Лебідь

Ще одна ведуча Нового каналу обрала для своєї подорожі Іспанію – у її столицю, Барселону, вирушила на травневі вихідні Олена-Крістіна Лебідь. Разом зі своїм обранцем, віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком пара погуляла містом і помочила ноги в Середземному морі.

Олену-Крістіну Лебідь спіймали фани на премії «Золота Жар-птиця»

«Тест-драйв утренней Барселоны. Вода +8! Пятки бодряще сверкают корочкой льда!», – поділилася враженнями у своєму Instagram ведуча проекту «Аферисти в сітях».

Андрій Шабанов

А от ведучий «Таємний агент. Пост-шоу» разом із дружиною полетіли у найромантичніше місто світу – Париж. Французький настрій передався Андрію Шабанову. Їхнє сімейне фото на тлі паризьких краєвидів він підписав так: «Моя главная достопримечательность Парижа», адресуючи це своїй дружині Лері.

Рецепт шашлыков к майским праздникам от Андрея Шабанова

Оставьте ваш комментарий