Слідом за Марго Ємець та Дмитром Любинцем щасливими батьками стала ще одна пара з реаліті Нового каналу «Екси». Марія Зіненко та Микола Ковшов, які прийшли на проект, щоб з’ясувати свої стосунки, одружилися, і Марія завагітніла невдовзі після закінчення. А днями у них народилася донька!

Хто з «Ексів» одружилися та чекають на поповнення?

«Нет сил что-либо писать. Я – мама. 3450 кг и 51 см моей безграничной любви»!

…– повідомила в Instagram Марія.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Дізнавшись про вагітність, дівчина почала вести веселий блог і з іронією розповідати про свій стан. Детально Маша описала і пологи.

«Я спокойно пошла в душ, поела бутерброд. Собрались и поехали в роддом. Схватки начались болючие (так я думала) с интервалом уже в 7 минут, – написала учасниця проекту «Екси». – Самый «праздник» я испытала в 13:00. Меня слышал весь роддом, я «выла на луну» и даже рычала. В 15:00 раскрытие 4 см. Все, думаю, я не выживу. Сделали мне укольчик в вену, …и спасибо что он есть на этом свете. Благодаря ему раскрытие пошло стремительно, и за час было уже 9 см. В 17:17 я увидела её. И все, это не передать и не описать всеми словами. Хотела добавить, ничего не бойтесь, …настраивайте себя на лучшее, все индивидуально и очень особенно, так что все будет хорошо».

Ім’я доньки колишні «екси» поки що не озвучують. А щасливий батько Микола Ковшов навіть придумав з цього приводу хештег #покамашанедастдоброИмянескажу.

У участницы шоу “Эксы” врачи не заметили беременность

Нагадаємо, пара родом із Миколаєва. Познайомилися Маша та Коля ще у школі, і відтоді то зустрічалися, то розходилися. У них було безліч причин для конфліктів, серед яких – флірт Колі з іншими, відсутність прогресу у стосунках тощо. На проект Нового каналу вони прийшли, щоб з’ясувати майбутнє своїх стосунків. І, здається, з’ясували.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий