Після багаточисельних звернень від глядачів телеканал «1+1» вирішив продовжити фан-тур культового серіалу «Школа». Вже 23 травня популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі вирушають на нові зустрічі із прихильниками. В рамках останнього туру актори завітають ще до десяти міст по всій Україні – Черкаси, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Білу Церкву, Умань, Херсон, Миколаїв, Одеса та Житомир.

Ирина Кудашова из сериала «Школа» снялась в клипе группы Zeleno

Ірина Кудашова (Ніка), Олег Виговський (Назар), Карина Чернявська (Ася), Саша Петренко (Паша), Марія Кондратенко (Соня), Яніна Андреєва, Олена Курта, Андрій Бойко, Ольга Шевченко та інші актори чекатимуть зустрічі із глядачами та активно готуються до вистави, у якій зможуть взяти участь і фанати. Інтерактивна постановка присвячена підготовці героїв до шоу талантів. В ній буде багато інтриг та комічних ситуацій. А суддями для учасників стануть глядачі, які  зможуть оцінити кожну команду, самі обрати голосуванням переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

«Школа» обзавелась хирургом

Режисером інтерактивної вистави став Сергій Корнієнко, який протягом 10 років працює над театральними постановками, а сьогодні ставить вистави у Молодому театрі.

Андрей Бойко, звезда сериала «Школа», представил трепетный «взрослый» трек

А вже з понеділка, 13 травня, телеканал «1+1» покаже усі серії «Школи». Не пропустіть перегляд улюбленого серіалу по буднях о 20.45

Нагадаємо,  «Школа» – перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна).

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий