Усе буде Pink! 18-19 травня* Парк ХІІ Місяців – Парк щасливих тварин – святкуватиме свій день народження і на цей час перетвориться на місто Рожевого пантери.

*За несприятливих погодних умов дату може бути змінено.

Гумор, незворушність і здатність до нестандартного мислення Рожевого пантери — джерело натхнення і головний мотив свята. Все буде наздвичайно весело, креативно і ярко-рожево!  Усі гості зможуть взяти участь у квесті – пошуках Рожевого діаманта. А зовсім маленьким гостям обов’язково вручатимуть смачні комплімени від Парку ХІІ Місяців.

Два года и ХІІ Месяцев

Головний герой свята – Рожевий Пантера. Так-так,  це не помилка: за сценарієм, головний герой — чоловічої статі. Причому їх буде не один, навіть не троє, а аж дев’ять! Двоє привітають вас на центральному вході, один зустріне біля величезного телевізора (адже Рожевий Пантера телевізійний персонаж), з яким ви зможете зробити пам’ятне фото.

ПАРК ХІІ МЕСЯЦЕВ отметит трехлетие в стране Мультляндии

Рожева четвірка Пантер із радістю вирушать з вами до пригодницького квесту «У пошуках Рожевого діаманту», і ми гарантуємо, що ви його знайдете, а найуспішніші отримають подарунки.

На центральній площі найактивніші з Рожевих Пантер будуть допомагати ведучому, проводити конкурси, танцювати і розважатись разом з вами.

Дрес-код – усі відтінки рожевого! Не обов’язково, але вітається. Так само як і вхід в тематичних костюмах чи масках Рожевого Пантери :-)

В програмі свята:

  • Створення колективного рожевого серця;
  • Карамельно -бульбашкова алея;
  • Спін-арт, стрінг-арт, тауматропія, розпис вінілових платівок, аплікації із серветок та інші творчі та кулінарні майстер класи;
  • Поролонове шоу;
  • Виступ танцювальних та спортивних колективів;
  • Багато конкурсів, сюрпризів і подарунків.

Адреса: Київська область, Вишгородський район, село Демидів, вул. Вербова, 79.

Рубрики: Party Отдых

Оставьте ваш комментарий