Продовженню історії про колишніх закоханих – бути. Восени глядачі Нового каналу побачать новий сезон реаліті.

Постійні конфлікти, образи і навіть бійки не дають їм будувати нормальні міцні стосунки. Але і розійтися назавжди вони не можуть. Що знову і знову змушує їх повертатися одне до одного – почуття кохання, спільні діти, хороший секс, власні ілюзії чи страх самотності? І чи мають їхні стосунки майбутнє, та яке? З’ясувати це нові учасники намагаються вже зараз – днями розпочалися зйомки другого сезону реаліті про колишніх закоханих «Екси».

Учасники проекту Екси стали батьками

Як і в попередньому сезоні, учасниками проекту стали десять пар «ексів», які не можуть самостійно розібратися у своїх стосунках. Дехто з них навіть одружені, але не живуть разом. У кількох пар є спільні діти.

У участницы шоу “Эксы” врачи не заметили беременность

– Кому буде легше: тим, хто встиг народити дітей, чи тим, хто розбив сімейний сервіз, важко сказати, – розповідає креативний продюсер студії, що знімає «Екси», Лора Мальцева. – Випробування розроблені таким чином, щоб непросто було всім. І до фіналу дійдуть лише ті пари, для яких це життєво необхідно.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

За правилами проекту, «екси» мешкають в одному будинку і проходять випробування, що спрямовані допомогти їм розібратися у собі та своїх стосунках. Щотижня одна з пар залишає проект, і вирішує це ведучий Олександр Педан.

Александр Педан все делит на двоих

– Я приємно вражений, що половина учасників першого сезону не показово змінювалися в кадрі, а у них справді все добре – після проекту вони одружилися, народили дітей, – каже ведучий Нового каналу. – Це найбільша мотивація і розуміння, що ми робимо щось корисне. У цьому сезоні на мені ще більша відповідальність. Бо в наших учасників не буде можливості рятувати одне одного, остаточне слово буде лише за мною. У прийнятті рішень мені допомагатиме і команда, і психологи проекту. Ми вимогливіші до наших «ексів», і ще уважніше вирішуватимемо, кому давати шанс, а кому – ні.

У колишніх є два шляхи – почати будувати свої стосунки на проекті з чистого аркушу або ж залишити його порізно відкритими для нових почуттів. Як і в попередньому сезоні, перемогти може пара, яка прийме будь-яке з цих двох рішень.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий