Українська телеведуча, модний експерт та фешн-фотограф Соня Плакидюк, яка стала українським голосом ексцентричної Фуксії з мультка «Angry Birds у кіно — 2», взяла участь у грандіозному фотоколі, що проходить на набережній Круазетт.

Ніщо так не об’єднує заклятих друзів, як спільний противник, а напередодні Каннського кінофестивалю пташки та свині готові на все. Улюблені герої об’єдналися в одну команду для яскравого фотоколу на культовому пірсі готелю Карлтон. Весела компанія пернатих і зелених на чолі з режисером Туропом ван Орманом та міжнародною командою дубляжу добряче погаласували на Французькій Рив’єрі, позуючи перед фотокамерами. На пташок та свиней чекають карколомні пригоди та випробування в новій анімаційній комедії «Angry Birds у кіно 2»! Коли на їхньому шляху виникає нова загроза, запеклим ворогам доведеться стати друзями і поборотися за долю своїх островів.

Соня Плакидюк захоплено ділиться враженнями: «Я неймовірно щаслива бути сьогодні тут. Круто бути частиною цього дійства, познайомитися з талановитими зірками дубляжу з інших країн – моя рожева мрія здійснилася. Я давно мріяла дублювати анімаційного персонажа і тепер стала українським голосом нової пташечки Фуксії у продовженні анімаційної пригоди. Зустрінемося в кінотеатрах вже 22 серпня!».

Загалом у фотоколі та прес-брифінгу також взяли участь зірки дубляжу з різних країн: Джош Ґад («Чак», США), Соня Плакидюк («Фуксія», Україна), Ензо Кнол («Чак», Нідерланди), Ірма Кнол («Мама Бомба», Нідерланди); Туроп ван Орман – режисер; Джон Коен – продюсер.

Рубрики: Кино Новости

Оставьте ваш комментарий