Ведуча інформаційно-аналітичної програми “Вікна-новини» на СТБ Ольга Кучер знялась у короткометражному фільмі «Людина з фотоапаратом» Віталія Кикотя.

Стрічка бере участь одразу у двох конкурсних програмах на фестивалі «Молодість»: “студентське кіно” та “національний конкурс/короткометражна стрічка”. Ольга Кучер розповіла про свій перший акторський досвід та сюжет фільму.

«Наш режисер, з яким ми працювали у «Вікнах» над спецпроектами, Віталій Кікоть, запропонував мені роль. Ми з ним давно знайомі і мені завжди було цікаво з ним працювати. Зокрема, наш останній спільний проект – це серіал «Культурні люди», що виходив у «Вікнах». У стрічці «Людина з фотоапаратом» мова іде про талановитого, але непутящого фотографа. Який, аби підзаробити грошей, знімає місця злочину для міліції. Все відбувається на зламі епох – на початку 90-х. Можете собі уявити, розруха, мізерні копійчані зарплати. Брак всього – від продуктів до вбрання. А головне – брак можливостей. Коли ти не знаєш навіть, що буде завтра, не те що думати про втілення своїх мрій.

Мені дісталася роль дружини головного героя. Вона – дочка успішного партійного діяча —  цілком могла мати інше, «успішніше» життя. Але закохалася у фотографа і тепер скніє разом з ним».

… — говорить Ольга.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ольга Кучер не приховує, що перевтілитися в депресивну, але молоду жінку, яка повірила в геній свого чоловіка і врешті решт залишилася ні з чим — було справжнім випробуванням для неї.

Ольга Кучер снимает стресс боксом

«Тут не має розкішних суконь чи макіяжу. Мене перетворили на абсолютно змучену жінку, у якої давно згасли очі. Я життєлюб за натурою і мені було вкрай важко перевтілитися у абсолютний антипод. Того, хто ніби перестав любити і себе, і чоловіка, і все життя», – додала ведуча.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Телеведущая Ольга Кучер поделилась впечатлениями об отпуске в США

Зйомки епізодів продовжувались два дні у приміщеннях «Киевнаучфильму».

«Ми там страшенно намерзлилися. Тож зіграти мученицю через це було не так вже і важко. Жартую. Звичайно, це неоціненний досвід. Вміння блискавично змінювати образ. Змусити себе відчувати інакше, дивитися на світ під іншим кутом – все це для мене було так незвично, але, безперечно, надзвичайно цікаво. Я велика прихильниця молодого кіно і останні роки постійно готувала матеріали про учасників і переможців Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Тож зараз страшенно хвилююся, аби стрічка Віталія була оцінена і могла отримати нагороду», – ділиться Ольга Кучер.

Ольга Кучер в день своего 30-летия призналась, что снова влюбилась

48-й Київський міжнародний фестиваль «Молодість» пройде у Києві с 25 травня по 2 червня.

Рубрики: Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий