21 травня фіналістка шоу «Голос країни» Тетяна Амірова виступить з шоу-програмою Yiddish Jazz в Caribbean Club Concert Hall. Артистка відома сильним голосом, багатим тембром та своїм внеском у відродження єврейських традицій.

Yiddish Jazz — це єврейські історії у виконанні одеситки Тетяни Амірової в супроводі віртуозних музикантів та танцівників. Композиції об’єднані сюжетом про життя артистки, її рідне місто, любов до форшмаку та фаршированої риби, приправлені гумором та одесько-єврейськими традиціями.

«Ми не завжди знаємо, куди саме прийдемо, але ми точно знаємо звідки прийшли. Я народилася в Одесі. Мене виховували в єврейських традиціях. Любов до рідного міста та єврейські цінності я несу по життю. Будь-яка культура базується на мові. Для мене інтерес до музики та пісень на мові ідиш — це питання самоповаги й національної самоідентифікації. 21 травня я запрошую вас зануритися в атмосферу моєї Одеси та моїх історій про життя, коли завмирає серце. Як каже Михайло Жванецький: співати потрібно тоді, коли є про що сказати, промовчати і пожартувати», — коментує Тетяна Амірова.

Організатори обіцяють, що це буде яскраве шоу, адже над його постановкою працював соліст «Freedom ballet» режисер-постановник Павло Бондаренко, а художником по костюмах виступив стиліст та хореограф Назар Дідик. Декорації та графіка для постановки розроблені в стилістиці Одеси 30-х років.

Пісні на мові ідиш, на якому говорили Таніни бабусі й прабабусі, з дитинства знайомі мотиви Сестер Беррі, 21 травня зазвучать в сучасних авторських аранжуваннях.

Рубрики: Party Музыка Отдых

Оставьте ваш комментарий