Наймасштабніший  проект в Україні святкує  ювілей — 10 років Міжнародної конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок»!

21 травня – пленарна частина конференції (м. Київ), а 22 травня – практичний бізнес-тур на території однієї з провідних ягідних компаній – кооперативу «Агрофірма «Весна-2011». Учасникиознайомляться  з вирощуванням ягід у закритому ґрунті, з комплексом охолодження та пакування свіжої ягоди тощо.

Аудиторія конференції – понад 250 делегатів із 10-12 країн, делегації з близько 50-ти виробників ягід  Грузії, Молдови, Таджикистану та Узбекистану (більше 60%), переробні підприємства, гуртові компанії та роздрібні мережі,  постачальники саджанців та ін.

Організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Партнери конференції :Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку надає Київський картонно-паперовий комбінат.

Попередня програма, умови участі, рекламні послуги, спонсорські пропозиції та заявка на участь також знаходяться на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com

Щодо участі у конференції  звертайтеся до організаторів:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+38 096 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

Рубрики: Бренд

Оставьте ваш комментарий