Український народний артист Павло Зібров вирішив зробити подарунок усім цьогорічним випускникам! Співак презентує “Шкільний вальс” — пісню, спеціально написану для головного танцю перед виходом у доросле життя. Адже травень — це не лише місяць справжнього весняного тепла та довгих святкових вихідних: у школах вже на повну готуються до “останніх дзвоників”.

Павло Зібров отримав заряд позитиву від коня

— Це вічна тема! — стверджує Павло Миколайович. — Тим більше, що вальсів українською немає… Ми ж Україна! Треба шанувати рідну мову та пропагувати нашу культуру! Мова — це ДНК!

Зібров згадує: свій шкільний вальс він танцював під легендарну пісню “Як тебе не любити, Києве мій…”.

День вишиванки: ТОП-40 українських зірок у святковому вбранні

— Шкільні роки — найкращі часи у житті! Перша вчителька, перше кохання… Я досі пам’ятаю, як вступив до спеціальної музичної школи-інтернату імені Лисенка. Приїхав із села, у мене були зошит, перо та чорнильниця… 1966 рік, на хвилиночку! А всі мої однокласники з ручками, що чорнило набирають… Оте моє “чирк-чирк” лунало на увесь клас! Мені було й соромно, й незручно… І моя перша вчителька, Тамара Григорівна Прохоренко, подарувала мені чорнильну ручку! Наскільки вдячним і щасливим я тоді був! — розповідає співак.

Павло Зибров умеет отличить комплимент от лести

Усім випускникам Павло Миколайович зичить, щоб усі сподівання, надії та плани на майбутнє обов’язково справдилися.

Слухаємо:

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий