Днями в Києві телеканал «1+1» розпочав зйомки україномовної комедії «Великі Вуйки» — продовження культового серіалу «Останній москаль», в якому дехто з улюблених та нові герої опиняться в нових обставинах.

Зірки «Скаженого весілля» та «Школи» можуть з’явитися у серіалі «Великі Вуйки»

Новий серіал складатиметься з 16 серій. У спін-оффі найбільш рейтингової комедії на українському ТБ глядачі переживуть з мешканцями села Великі Вуйки небувалу пригоду – поїздку до столиці України. За сюжетом, вперше за всю історію села до населеного пункту хочуть прокласти дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги до сусідніх Малих Вуйок. Побоюючись відтоку молодих кадрів, а з часом і вимирання села, Голова збирає ініціативну групу та їде до Києва вирішувати питання дороги безпосередньо. Хто з улюблених героїв увійде в цю делегацію та відправиться на підкорення столиці, а також хто зіграє нових героїв, з якими доведеться познайомитися жителям Великих Вуйок – глядачі дізнаються вже зовсім скоро.

Юрій Горбунов став продюсером «Великих Вуйків»

Режисером-постановником нової комедії став Мітя Шмурак, оператор-постановник – Дмитро Маніфест. За традицією в перший знімальний день після першого відзнятого кадру вони разом з командою розбили на щастя тарілку. Відео можна подивитись тут.

«Ми давно працюємо в тандемі, і на нашому рахунку багато яскравих кліпів для зірок українського шоу-бізнесу. Креативний продюсер «Великих Вуйок» Юрій Горбунов запросив нас освіжити стиль вже сформованого серіалу, додати в нього нових елементів. Ми раді бути причетними до створення культової історії, і для нас велике задоволення працювати з топовими українськими акторами, — розповідають режисер та оператор. — Кожен з нас колись був на місці героїв серіалу: хоч раз когось обкрадали на вокзалі, когось дурив таксист, а хтось приходив вперше до модного клуба і відчував себе там некомфортно. Дуже цікаво працювати над комедією, яка побудована на зрозумілій та близькій кожному історії».

Продюсери проекту – Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар, креативні продюсери – Юрій Горбунов, Юлія Смичкова, виконавчий продюсер –Артем Стеценко, головний автор – Микола Куцик, сценаристи – Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Олексій Приходько. Художником-постановником виступив Андрій Бур’яненко, художник по гриму та костюмах – Олександра Козель-Потатуева.

Чи вдасться жителям Великих Вуйок приборкати велике місто і досягти своєї мети, глядачі каналу «1+1» побачать цього року.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий